Szukaj

Córeczka Joanny Krupy bez fryzury? Tak może być tylko o poranku. Słodka Asha rośnie jak na drożdżach

Asha Leigh Nunes

Asha Leigh Nunes

Joanna Krupa uszczęśliwiła swoich fanów zdjęciem z córeczką o poranku. Asha jest jeszcze w piżamce, a włoski ma nieuczesane. Jak wygląda?

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes od momentu narodzin Ashy nie szczędzą swoim fanom na Instagramie jej zdjęć. Córeczka pary w zasadzie rośnie na naszych oczach. Możemy podziwiać, jak pięknie się rozwija, zmienia i z dnia na dzień staje się słodsza. Na najnowszym ujęciu widać, jak bardzo urosła i jakie ma piękne długie włoski. Tym razem nieuczesane.

Joanna Krupa z córeczką zdjęcie o poranku

Ze zdjęć na profilu Joanny i jej męża, można wnioskować, że nie tylko jej rodzice dbają o córeczkę. Znalazła także anioła stróża w postaci Winstona, jednego z domowych psiaków modelki. To często pod jego czujnym okiem bawi się mała dziewczynka.

Jedno jest pewne, Asha pięknie się rozwija, a jej dumny tato niedawno pochwalił się pierwszymi krokami córeczki. Niewątpliwie dziewczynka jest jego oczkiem w głowie, bo dosyć często pokazuje urocze kadry z nią w roli głównej. Na fotografiach widać, jak bardzo urosła nie tylko latorośl Krupy, ale także jej włoski. Od jakiegoś czasu możemy podziwiać ją w zmyślnych fryzurkach. Joanna dba, żeby wyglądała stylowo, ale także, żeby było jej wygodnie.

Rzadko można ja obecnie zobaczyć w rozpuszczonych swobodnie kosmykach. Dzisiaj mamy okazję, gdyż jej mama pokazała piękny poranny kadr z córeczką, która jeszcze w piżamce wita nowy dzień.

Poranek z moim Aniołkiem. Bałagan we włosach nam nie przeszkadza – napisała.

Zdjęcie jak zawsze rozczuliło obserwatorów Joanny Krupy, którzy nie mogą się nadziwić, jak szybko Asha rośnie. Jej nieuporządkowana fryzura bardzo ich rozczuliła. Śliczna dziewczynka.


Joanna Krupa i Asha o poranku

Joanna Krupa i Asha o poranku

Asha i jej bryki

Asha i jej bryki

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×