Córka Joanny Krupy w otoczeniu babci, cioci i kuzynek. Rodzina Douglasa jest piękna jak z obrazka

Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Douglas Nunes pokazał nowe zdjęcia Ashy. Tym razem córeczka Joanny Krupy świetnie się bawiła w towarzystwie amerykańskiej rodziny. Zobaczcie zdjęcia.

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes cieszą się udanym związkiem i rodziną, którą wspólnie budują. Przypadkowe spotkanie na spacerze z psami zmieniło ich życie, zakochali się w sobie, a owocem ich miłości jest słodka Asha, która szturmem wdarła się w serca internautów, którzy obserwują ją na profilach społecznościowych jej rodziców.

Krupa nie ukrywa swojego życia prywatnego, a jej córkę mogliśmy oglądać już od dnia narodzin. Modelka chętnie wpuszcza fanów do domu, pokazuje jak mieszka, jak spędza czas z rodziną i swoimi zwierzakami. Możemy podziwiać ją jak błyszczy podczas projektów, w których realizuje się zawodowo, ale także w codziennym wydaniu w dresie i bez makijażu, ale niezmiennie zachwyca.

Joanna Krupa i jej mąż marzą, żeby w najbliższym czasie Asha miała rodzeństwo.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – zadeklarowała modelka w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Póki co jednak cieszą się tym, jak Asha się pięknie rozwija i pilnują, żeby nawiązała więź z rodziną mamy i taty. Oglądaliśmy już urocze kadry, na których świetnie bawiła się z babcią. Pani Jolanta wymyśla niesamowite atrakcje, do czego nie potrzebuje żadnych zabawek. Niedawno Joanna relacjonowała podróż do Teksasu.

Córka Joanny Krupy na zdjęciach z rodziną z Teksasu

Na instagramowym profilu Douglasa Nunesa pojawiły się zdjęcia, na których widzimy Ashę w otoczeniu amerykańskiej rodziny. Jest jej babcia, ciocia Maureen oraz kuzynki India i Ellis. Trzeba przyznać, że dziewczyny to prawdziwe piękności. To cenne, że rodzice dbają o to, żeby ich córeczka zbudowała z nimi więź.

Asha świetnie się bawiła z babcią, ciocią Maureen i kuzynkami Indią i Ellis – napisał Nunes.

Na fotografiach wyraźnie widać, że Asha skradła serca najbliższych. Malutka zdecydowanie była w centrum uwagi. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Joanna Krupa i Asha w Teksasie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×