Mąż Joanny Krupy pochwalił się Ashą w nowym wózku. Przy okazji pokazał pozostałą kolekcję. Jest imponująca!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa nie oszczędza na córeczce. Asha już powoli zaczyna chodzić, ale póki co korzysta z różnej maści pojazdów. Na podwórku kalifornijskiego domu modelki stoi ich kilka.

Joanna Krupa i Douglas Nunes w zeszłym roku powitali na świecie Ashę. Dziewczynka zawładnęła ich sercami i światem, dbają o to, żeby miała jak najlepsze warunki do rozwoju, a jej szczęście i komfort stały się dla nich priorytetem. Malutka szturmem wdarła się także na ich social media i właśnie tam możemy podglądać, jak pięknie rośnie. Stała się też ulubienicą internautów, którzy czekają na każdy post z córeczką modelki w roli głównej.

Niedawno wielbiciele Ashy otrzymali nie lada gratkę od jej taty – pokazał w sieci pierwsze kroki córeczki. Malutka przy pomocy słynnej mamy dzielnie eksplorowała świat. W piątkowe popołudnie Douglas pokazał dziewczynkę na podwórku domu w Kalifornii.

Córeczka Joanny Krupy na podwórku pełnym bryk

Joanna Krupa idealnie odnalazła się w roli mamy. Ona i jej mąż Douglas Nunes są po uszy zakochani w swojej córeczce. Nie ma się czemu dziwić, bo mała Asha podbiła serca nie tylko swoich rodziców, ale także internautów. Profile społecznościowe pary zamieniły się w album z rodzinnymi zdjęciami, a jej fani nie mogą oderwać oczu od uroczych rodzinnych kadrów.

Asha jest zresztą uroczą modelką, której na wielu ujęciach towarzyszy Winston, jeden z psiaków z domowej sfory, który chyba za punkt honoru postawił sobie pilnowanie małej mieszkanki jego domu. Córeczka Asi pozuje w pojeździe, który jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla dziecka w jej wieku. Jednak jej rodzice nie poprzestali na jednym. W tle widać kolejny tylko w innym kolorze. To się nazywa podwórko pełne bryk! Jak się domyślacie, fani są oczarowani zdjęciem. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Asha i jej bryki

Asha i jej bryki

Asha i jej bryki

Asha i jej bryki

Joanna Krupa i Asha

Joanna Krupa i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×