Szukaj

Conchita Wurst szpanuje seksownymi kozakami, o których marzy każda kobieta! Ma je nawet polska ikona stylu!

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst znowu szokuje! Tym razem w pożądanych przez kobiety zamszowych kozakach. Wizerunek drag queen znowu ewoluował. Teraz to dopiero hybryda!

Za sprawą Eurowizji Conchita Wurst stała się niekwestionowaną ikoną konkursu, szczególnie wśród środowiska LGBTQI. Jej występ z piosenką Rise Like a Phoenix przeszedł do historii jako jedna z największych muzycznych ciekawostek, którą zachwycały się media na całym świecie. Swoje pięć minut austriacka drag queen miała nie tylko w Europie i Australii, ale też w Stanach Zjednoczonych, gdzie pojawiła się w telewizyjnych shows czy na ceremonii wręczenia Złotych Globów.

Conchita Wurst w zamszowych kozakach, które są hitem jesieni

Od czasów Eurowizji image Conchity ewoluował. Gwiazda już nie wygląda jak kobieta z brodą. Teraz to świadomy swoich atutów artysta estradowy, który w najlepsze bawi się wyrazistym i budzącym wiele kontrowersji wizerunkiem. Tylko w tym roku mogliśmy podziwiać Thomasa Neuwirtha ogolonego na łyso, w blond włosach, bez brody, wystylizowanego na męskiego „drwala” czy ubranego w lateks od stóp do głów (dosłownie!). Teraz przyszła pora na kolejną, tym razem jesienną odsłonę Conchity.

Wurst pokazała swoim fanom amatorską sesję na murku z czerwonej cegły. Gwiazda usiadła w rozkroku i zaprezentowała w pełnej okazałości swoje seksowne, długie, zamszowe kozaki, jakich mogą pozazdrościć jej najbardziej stylowe kobiety, w tym wiele gwiazd.

Zobacz: Pierwszy raz widzimy takie buty! Małgorzata Rozenek oszaleje z zazdrości na widok szpilek Conchity Wurst!

Conchita Wurst w zamszowych kozakach

Conchita Wurst w zamszowych kozakach

Obuwie świetnie uzupełniło flanelową koszulę w zielono-żółtą kratę. Jak na takie połączenie męskich i kobiecych trendów zareagowali internautci? W komentarzach na zagranicznych serwisach internetowych możemy przeczytać wiele pochwał dla kreatywności artysty, który lada dzień wyda swoją nową płytę.

25 października do austriackich sklepów trafi trzeci długogrający album Conchity, zatytułowany Truth Over Magnitude, który promuje piosenka Under the Gun.

Zobacz: Conchita Wurst przeszła groteskową metamorfozę i wywołała prawdziwą burzę w sieci! Fani podejrzewają u niej początki ANOREKSJI!

Beata Tadla ma buty jak Conchita Wurst

Z początkiem jesieni zamszowe kozaki wróciły do łask i do kolekcji topowych projektantów. Doskonale wie o tym nie tylko znana drag queen, ale też seksbomba polskiego dziennikarstwa – Beata Tadla.

Zwyciężczyni ósmej edycji Tańca z gwiazdami pojawiła się wczoraj w nagraniu setnego odcinka show. Z tej okazji włożyła cekinową, czarną mini ze srebrnym wzorem wokół szyi, do której dobrała kozaki niemal identyczne jak te, w których do zdjęcia zapozowała Conchita Wurst.

Czy była prezenterka TVP wyglądała lepiej od laureatki Eurowizji? Odpowiedź raczej nasuwa się sama 🙂

Zobacz: Conchita Wurst już nie chce być kobietą! W swojej nowej odsłonie wygląda jak klon męskiego Piotra Adamczyka!

Beata Tadla - Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek

Beata Tadla – Taniec z gwiazdami, jubileuszowy odcinek


Conchita Wurst w zamszowych kozakach

Conchita Wurst w zamszowych kozakach

Conchita Wurst w butach z kosmosu

Conchita Wurst w butach z kosmosu

Conchita Wurst w dresie

Conchita Wurst w dresie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×