Sam Smith zmienił tożsamość płciową. Teraz wygląda tak, że sama Conchita Wurst przy nim wymięka!

Sam Smith, Conchita Wurst

Sam Smith, Conchita Wurst

Sam Smith niedawno wyjawił, że nie identyfikuje się z żadną z płci. Potwierdzeniem dla jego słów jest zdjęcie, jakie właśnie pokazał na Instagramie. Tak wystylizowany wygląda oryginalniej niż najoryginalniejsza drag queen w Europie – Conchita Wurst.

Sam Smith stał się popularny dzięki występom z zespołem Nirvana w 2012 roku. Już wtedy zyskał sobie całkiem sporą liczbę fanów. Jego głos jest niepowtarzalny i potrafi wzbudzić zachwyt. Wraz z rozwojem solowej kariery, wokalista zaczął stawiać na coraz bardziej odważny wizerunek.

Zobacz: Sam Smith dostał szokujący prezent! Niegrzeczny upominek od razu zniknął ze sklepów!

Sam Smith zmienił tożsamość płciową. Jak teraz wygląda?

Piosenkarz bardzo polubił androgeniczny styl i wyraźne zacieranie granic pomiędzy tym co męskie, a co kobiece. Ostatnio nawet postanowił zmienić tożsamość płciową. W jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że nie identyfikuje się z żadną z płci.

Dzisiejszy dzień jest dniem bardzo szczęśliwym. Dzisiaj postanowiłem, by wszyscy zwracali się do mnie zaimkami oni/ich. Całe życie toczyłem walkę z moją tożsamością płciową. Będę celebrował, to kim jestem w środku i na zewnątrz. Mam niezwykły przywilej, że jestem otoczony osobami, które mnie wspierają w tej niezwykłej decyzji – powiedział w rozmowie z „Attitude”.

Od tego czasu internautów przestały dziwić pomalowane paznokcie u artysty, a także mocno wytuszowane rzęsy.

Najnowszym zdjęciem na swoim profilu wokalista wywołał niemały szok – makijaż, na jaki się zdecydował, zapiera dech w piersiach. Cała twarz, szyja, klatka piersiowa, a nawet uszy pokryte zostały brokatem w kolorze intensywnej fuksji. Oczy bardzo mocno podkreśla czarny eye liner. W uchu artysty znajduje się kolczyk w typowo damskim stylu.

W kontrze do kobiecych elementów wizerunku są bardzo krótko obcięte włosy i dżinsowa, luźna kurtka, którą Sam ma niedbale zarzuconą na ramiona. Kontrowersyjne zdjęcie ma bardzo artystyczny charakter. Widać, że zostało dopracowane w każdym calu.

Fotografia w bardzo klarowny sposób potwierdza, że Sam nie chce być identyfikowany z żadną z płci. Wyraźnie widać, że są w nim zarówno cechy męskie, jak i żeńskie. Nowy wizerunek artysty podkreśla jego osobowość i niezwykle barwną duszę.

W tak bezkompromisowym wydaniu widzimy piosenkarza po raz pierwszy. Takiego makijażu mogłaby mu pozazdrościć nawet sama Conchita Wurst – najbardziej oryginalna postać europejskiego show-biznesu.

Mamy nadzieję, że droga, którą wybrał wokalista pomoże młodym ludziom w akceptowaniu inności i sprawi, że tolerancja i szacunek staną się normą.

Zobacz: Rozstań w show-biznesie ciąg dalszy. Sam Smith rozstał się ze znanym aktorem po 9 miesiącach


Sam Smith w brokatowym makijażu

Sam Smith w brokatowym makijażu

Sam Smith po metamorfozie

Sam Smith po metamorfozie

Sam Smith po metamorfozie

Sam Smith po metamorfozie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×