Szukaj

Sam Smith zmienił tożsamość płciową. Teraz wygląda tak, że sama Conchita Wurst przy nim wymięka!

Sam Smith niedawno wyjawił, że nie identyfikuje się z żadną z płci. Potwierdzeniem dla jego słów jest zdjęcie, jakie właśnie pokazał na Instagramie. Tak wystylizowany wygląda oryginalniej niż najoryginalniejsza drag queen w Europie – Conchita Wurst.
Sam Smith, Conchita Wurst

Sam Smith, Conchita Wurst

Sam Smith stał się popularny dzięki występom z zespołem Nirvana w 2012 roku. Już wtedy zyskał sobie całkiem sporą liczbę fanów. Jego głos jest niepowtarzalny i potrafi wzbudzić zachwyt. Wraz z rozwojem solowej kariery, wokalista zaczął stawiać na coraz bardziej odważny wizerunek.

Zobacz: Sam Smith dostał szokujący prezent! Niegrzeczny upominek od razu zniknął ze sklepów!

Sam Smith zmienił tożsamość płciową. Jak teraz wygląda?

Piosenkarz bardzo polubił androgeniczny styl i wyraźne zacieranie granic pomiędzy tym co męskie, a co kobiece. Ostatnio nawet postanowił zmienić tożsamość płciową. W jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że nie identyfikuje się z żadną z płci.

Dzisiejszy dzień jest dniem bardzo szczęśliwym. Dzisiaj postanowiłem, by wszyscy zwracali się do mnie zaimkami oni/ich. Całe życie toczyłem walkę z moją tożsamością płciową. Będę celebrował, to kim jestem w środku i na zewnątrz. Mam niezwykły przywilej, że jestem otoczony osobami, które mnie wspierają w tej niezwykłej decyzji – powiedział w rozmowie z „Attitude”.

Od tego czasu internautów przestały dziwić pomalowane paznokcie u artysty, a także mocno wytuszowane rzęsy.

Najnowszym zdjęciem na swoim profilu wokalista wywołał niemały szok – makijaż, na jaki się zdecydował, zapiera dech w piersiach. Cała twarz, szyja, klatka piersiowa, a nawet uszy pokryte zostały brokatem w kolorze intensywnej fuksji. Oczy bardzo mocno podkreśla czarny eye liner. W uchu artysty znajduje się kolczyk w typowo damskim stylu.

W kontrze do kobiecych elementów wizerunku są bardzo krótko obcięte włosy i dżinsowa, luźna kurtka, którą Sam ma niedbale zarzuconą na ramiona. Kontrowersyjne zdjęcie ma bardzo artystyczny charakter. Widać, że zostało dopracowane w każdym calu.

Fotografia w bardzo klarowny sposób potwierdza, że Sam nie chce być identyfikowany z żadną z płci. Wyraźnie widać, że są w nim zarówno cechy męskie, jak i żeńskie. Nowy wizerunek artysty podkreśla jego osobowość i niezwykle barwną duszę.

W tak bezkompromisowym wydaniu widzimy piosenkarza po raz pierwszy. Takiego makijażu mogłaby mu pozazdrościć nawet sama Conchita Wurst – najbardziej oryginalna postać europejskiego show-biznesu.

Mamy nadzieję, że droga, którą wybrał wokalista pomoże młodym ludziom w akceptowaniu inności i sprawi, że tolerancja i szacunek staną się normą.

Zobacz: Rozstań w show-biznesie ciąg dalszy. Sam Smith rozstał się ze znanym aktorem po 9 miesiącach


Sam Smith w brokatowym makijażu

Sam Smith w brokatowym makijażu

Sam Smith po metamorfozie

Sam Smith po metamorfozie

Sam Smith po metamorfozie

Sam Smith po metamorfozie

×