Szukaj

Jak Conchita Wurst wyglądała w dzieciństwie? Od najmłodszych lat przypominała dziewczynkę

Conchita Wurst pokazała zdjęcia z młodości

Conchita Wurst – zdjęcie z dzieciństwa

Conchita Wurst dała się poznać w 2014 roku, kiedy to wygrała konkurs Eurowizji. Drag queen oprócz tego, że czynnie wspiera środowiska homoseksualne, może pochwalić się talentem wokalnym. Wykonuje muzykę z pogranicza popu, jazzu i R&B. Po Eurowizji świat oszalał na jej punkcie. Mężczyzna był zapraszany przez europejskie kraje, w których opowiadał o swojej metamorfozie, doczekał się nawet filmu biograficznego i książki autobiograficznej wydanej w krajach niemieckojęzycznych, Wielkiej Brytanii i Skandynawii. W ubiegłym roku przyjechał również do Polski. 

Zobacz: Conchita Wurst w Polsce przebierała się aż 6 razy. Występ Conchity Wurst na Sabacie Czarownic 2015: Miał być bojkot, a były owacje na stojąco. Tak Conchita zaśpiewała w Polsce [WIDEO]

O ile jej obecne życie Conchity jest na świeczniku, to o jej przeszłości nie wiadomo zbyt wiele. W tym temacie gwiazdor był zawsze mniej wylewny. W wywiadach opowiadał, że stara się skupiać na teraźniejszości i żyć tym, co dopiero się wydarzy.

Ostatnio na Instagramie fanów artysty znalazła się seria zdjęć z młodości. To bardzo osobiste fotografie na których widać m.in. malutkiego Toma. Trzy pozostałe przedstawiają starszego już Neuwirth’a. Fani zasugerowali, że od najmłodszych lat wyglądał jak dziewczynka.

Conchita Wurst, czyli Thomas Neuwirth

Conchita Wurst, czyli Thomas Neuwirth

Conchita Wurst, Złote Globy 2015 (fot. ONS)

Kreacja: Alexis Mabille. Conchita Wurst, Złote Globy 2015 (fot. ONS)

Conchita Wurst na okładce Rolling Stone edycja niemiecka

Conchita Wurst na okładce Rolling Stone edycja niemiecka

Monika Kuszyńska i Conchita Wurst na Eurowizji 2015

Monika Kuszyńska i Conchita Wurst na Eurowizji 2015


×