Szukaj

Conchita Wurst na Halloween 2015 zgoliła brodę! W tym przebraniu jest nie do poznania

Tak Conchita Wurst obchodziła Halloween 2015

Sceniczna kreacja austrackiego piosenkarza, Thomasa Neuwirtha, wciąż wywołuje duże emocje. Chłopak, znany całemu światu jako Conchita Wurst, w 2014 roku wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji i od tamtego momentu robi oszałamiającą karierę. Choć opinie internautów na temat piosenkarza są podzielone, zazwyczaj te negatywne pochodzą od osób, które nie znają twórczości artysty i oceniają tylko jego wygląd. Ten może szokować, jednak jest to starannie przemyślana kreacja artystyczna. Ci, którzy poznali Conchitę, zgodnie potwierdzają, że jest przemiłą osobą z pomysłem na siebie.

Zobacz: Monika Zamachowska o kulisach rozmowy z Conchitą Wurst: „Fajny, odważny chłopak”

Skoro Conchita słynie z odważnych kreacji, nie mogło takowej zabraknąć wczoraj – podczas święta Halloween. Zwyciężczyni Eurowizji wybrała na tę okazję siwą perukę, duże okulary z grubymi szkłami i ogromne, złote kolczyki. Stylizacji dopełniły czerwone usta. I najważniejsze: Conchita zgoliła brodę!

W takim wydaniu jeszcze Conchity nie widzieliśmy! Musicie przyznać, że jest nie do poznania! Zagłosujcie w naszej sondzie, jak podoba się wam taka odsłona piosenkarki.

Conchita Wurst na Halloween 2015

Conchita Wurst na Halloween 2015

Conchita Wurst na Sabacie Czarownic 2015

Conchita Wurst na Sabacie Czarownic 2015

Conchita Wurst

Conchita Wurst

 


×