Szukaj

Conchita Wurst to dzisiaj zupełnie inna osoba! Już nie wygląda tak ślicznie jak na Eurowizji

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Jak zmieniła się Conchita Wurst?

Conchita Wurst od kilku lat utrzymuje się w głównie austriackim show-biznesie. Drag queen często zmienia swój wygląd. Obecnie wizerunek gwiazdy jest daleki od tego, który zaprezentowała na Eurowizji w 2014 roku.

Conchita Wurst zasłynęła wygrywając piosenką Rise like a Phoenix konkurs Eurowizji w 2014 roku. Wówczas wizerunek młodego mężczyzny przebranego za kobietę z brodą komentował cały świat. Do dziś udział artysty na Eurowizji wywołuje wiele kontrowersji. Drag queen po swoim triumfie długo spijała śmietankę medialną, artysta występował na całym świecie (w tym także w Polsce), brał również udział w licznych sesjach zdjęciowych. Jednak bardziej niż przebojami zasłynął swoim kontrowersyjnym wyglądem.

Słynna „kobieta z brodą” to Thomas Neuwirth – podobno singiel, zadeklarowany gej. Jak sam stwierdził, od momentu zwycięstwa w Konkursie Piosenki Eurowizji wielu fanów patrzy na niego jedynie przez pryzmat scenicznego alter ego, które stworzył w 2011 roku. Obecnie już wiadomo, że 23-letni wówczas Thomas wymyślił Conchitę w trakcie jednej z wypraw do Kolumbii. Od tego czasu minęło 8 lat, a Muszelka Kiełbaska nadal budzi poruszenie w światowych mediach. Zawdzięcza to głównie swoim metamorfozom, których ostatnio Thomas zaliczył mnóstwo. Rozgłos przyniósł mu również odważny wywiad, w którym wyjawił, że jest nosicielem wirusa HIV. Na profilu artysty można śledzić wszystkie jego przemiany.

Dzięki najnowszej fotce wiadomo, że kobieca Conchita powoli odchodzi w zapomnienie. Piosenkarz jest aktualnie seksownym blondynem o wyglądzie modnego drwala, z zadbaną brodą oraz z kolczykiem w nosie.

Zobaczcie jaki z niego przystojniak.

Conchita Wurst topless na okładce kultowego amerykańskiego magazynu. Nie obyło się bez kontrowersji

Szok! Conchita Wurst ma HIV! Takiej tragedii nikt się nie spodziewał!

Szok! Conchita Wurst została zabita!


Conchita Wurst zaprezentowała swój nowy wygląd

Conchita Wurst zaprezentowała swój nowy wygląd

Conchita Wurst w blondie wspiera akcję Life Ball

Conchita Wurst w blondie wspiera akcję Life Ball

Conchita Wurst w 2018 roku

Conchita Wurst w 2018 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×