Szukaj

Pierwszy raz widzimy takie buty! Małgorzata Rozenek oszaleje z zazdrości na widok szpilek Conchity Wurst!

Conchita Wurst, Małgorzata Rozenek

Conchita Wurst, Małgorzata Rozenek

Conchita Wurst ponownie szokuje swoim wyglądem. Tym razem artysta zaszalał w czarnym kostiumie plażowym, do którego dobrał buty rodem z kosmosu. Takich szpilek jeszcze nie widzieliście! Istne cudo!

Conchita Wurst, znana powszechnie jako Conchita, to austriacka drag queen, w którą wciela się przystojny Thomas Neuwirth. Ekscentryczny artysta zasłynął ze swojego brawurowego występu podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Od 2014 roku Conchita sprytnie wykorzystuje swój triumf eurowizyjny, pojawiając się na licznych koncertach oraz festiwalach. Thomas od lat szaleje z wizerunkiem, zmieniając się jak kameleon.

Ostatnio gwiazdor wydał swoją kolejną płytę, na potrzeby której przeistoczył się w zupełnie inną osobę. Piosenkarz miał już brodę, długie włosy, był także blondynem, rudzielcem oraz ogolił się na łyso. Oprócz eksperymentów z fryzurami, Conchita kocha wyzuwające stylizacje, którymi szokuje wszystkie media oraz internautów. Na jego profilu znajdziemy cały katalog metamorfoz, wśród których na szczególną uwagę zasługuje jego ostatnie wcielenie.

Thomas ma na sobie czarny kostium plażowy, zafundował sobie demoniczny makijaż oraz zapuścił czarną brodę. Do tak roznegliżowanego looku wokalista założył kosmiczne buty na imponujących platformach. Conchita zmysłowo siedzi na kamiennych schodach eksponując swoje owłosione nogi, ale to szpilki są w centrum uwagi. Nawet Małgorzata Rozenek, która słynie z zamiłowania do odjechanych butów, nie ma w swojej garderobie takich perełek!

Widok przepiękny!

Odmieniona Conchita Wurst wypuściła nowy szokujący teledysk! Za jej metamorfozę odpowiada Polka! [WIDEO]

Odmieniona Conchita Wurst sensacją półfinału Eurowizji 2019! Jeszcze lepsze wcielenie zaprezentowała na Instagramie!

Conchita Wurst przeszła groteskową metamorfozę i wywołała prawdziwą burzę w sieci! Fani podejrzewają u niej początki ANOREKSJI!


Conchita Wurst w butach z kosmosu

Conchita Wurst w butach z kosmosu

Conchita Wurst w butach z kosmosu

Conchita Wurst w butach z kosmosu

Conchita Wurst przeraźliwie chuda w goryckiej stylizacji

Conchita Wurst przeraźliwie chuda w goryckiej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×