Szukaj

Conchita Wurst zmienia się w zastraszającym tempie! Na najnowszych fotkach wygląda jak klon Michała Szpaka!

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst wystylizowana jak Michał Szpak

Conchita Wurst wygląda obecnie jak Michał Szpak. Artysta pokazał serię zdjęć z nowej sesji, na której jest wystylizowany bardzo męsko, prawie jak polski gwiazdor. Czy Thomas Neuwirth jeszcze wygląda jak drag queen?

Conchita Wurst, czyli Thomas Neuwirth, zasłynął jako austriacka drag queen wykonująca muzykę popową, jazzową, soulową i R&B. Największą sławę Thomasowi przyniósł udział w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Wówczas jego kontrowersyjny wizerunek kobiety z brodą wywołał wielkie poruszenie, przynosząc mu pierwsze miejsce w europejskim konkursie.

Thomas w 2018 roku wydał swój drugi album studyjny, zatytułowany From Vienna with Love. Zamieścił na nim dwanaście piosenek nagranych wraz z Wiedeńską Orkiestrą Symfoniczną. Obecnie Conchita Wurst po latach powraca z kolejną odsłoną, zapowiadając swoją wielką trasę koncertową po krajach niemieckojęzycznych.

W ciągu pięciu lat artysta przeszedł wiele przemian. Ostatnio Conchita pochwaliła się najnowszym wizerunkiem, który bardzo przypomina look Michała Szpaka.

Thomas/Conchita na pierwszy rzut oka wygląda jak brat bliźniak Szpaka, nawet jego sesja zdjęciowa jest kopią stylizacji polskiego piosenkarza. Gwiazdor ma na sobie lakierowaną czarną ramoneskę i dopasowane czarne spodnie. Do tego wyprostował swoje długie włosy. Jedynym charakterystycznym znakiem jaki przypomina o Conchicie z Eurowizji jest bujna, kruczoczarna broda.

Czy Thomas to nadal drag queen? My mamy co do tego pewne wątpliwości.

Szok! Conchita Wurst ma HIV! Takiej tragedii nikt się nie spodziewał!

Anna Mucha jest piękna, ale tak pomalowana przypomina Conchitę Wurst…

Conchita Wurst to dzisiaj zupełnie inna osoba! Już nie wygląda tak ślicznie jak na Eurowizji


Conchita Wurst jak Michał Szpak

Conchita Wurst jak Michał Szpak

Conchita Wurst jak Michał Szpak

Conchita Wurst jak Michał Szpak

Conchita Wurst jak Michał Szpak

Conchita Wurst jak Michał Szpak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×