Szukaj

Conchita Wurst w swojej najnowszej odsłonie przeszła samą siebie! Teraz można się jej poważnie przestraszyć! OBCY to przy niej pikuś!

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst metamorfoza

Conchita Wurst wygląda jak obcy

Conchita Wurst ponownie przeszła spektakularną metamorfozę. Artysta wskoczył w obcisły kombinezon i zamienił się w obcego. Ta przemiana może wystraszyć wszystkich fanów talentu Austriaka.

Conchita Wurst, popularna w Europie austriacka drag queen, w którą wciela się Thomas Neuwirth, zasłynęła w 2014 roku, wygrywając 59. Konkurs Piosenki Eurowizji w Kopenhadze. Jej kontrowersyjna stylizacja sceniczna wywołała wielkie poruszenie na całym świecie. Od czasu pamiętnego występu z piosenką Rise Like a Phoenix Conchita wyrosła na artystkę, która ma wielu fanów i nieustannie zmienia swój wizerunek.

Drag queen była już kobietą z brodą w wieczorowej sukni, miała długie włosy, krótkie, a ostatnio nawet artysta zaszalał w sposób ekstremalny, bowiem ogolił się na łyso. Thomas dzięki swoim metamorfozom utrzymuje się na czołówkach mediów plotkarskich. Piosenkarz przeszedł już mnóstwo transformacji, jednak to, co osiągnął ostatnio robi piorunujące wrażenie.

Conchita Wurst zmieniła się w obcego! Gwiazdor pokazał zdjęcie, na którym w obcisłym kombinezonie pełza po kleistej podłodze zamieniając się w prawdziwą bestię.

Oj, trudno będzie teraz ją przebić.

A skąd ten zarost?! Jeszcze chwila i Miley Cyrus przegoni Conchitę Wurst!

Conchita Wurst zmienia się w zastraszającym tempie! Na najnowszych fotkach wygląda jak klon Michała Szpaka!

Conchita Wurst ogoliła się na łyso! Jej najnowsza metamorfoza to dopiero niewyobrażalna petarda!


Conchista Wurst wygląda jak obcy

Conchista Wurst wygląda jak obcy

Conchita Wurst w czarnym lateksowym przebraniu

Conchita Wurst w czarnym lateksowym przebraniu

Conchita Wurst zmieniła się nie do poznania

Conchita Wurst zmieniła się nie do poznania

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×