Conan Kaźmierski zaszokował ekstremalną metamorfozą. Długa broda to jeszcze nic. Spójrzcie na kolczyki na jego twarzy!

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski zaszokował metamorfozą! Broda i kolczyki w twarzy. Fani przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli to zdjęcia. 

Conan Kaźmierski jest jedynym dzieckiem Dagmary. Królowa życia jest bardzo dumna z syna i ma ku temu powody. Młody mężczyzna jest na trzecim roku medycyny. Bardzo przykłada się do nauki i robi wszystko, by być dobrym lekarzem.

Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. […] Ewa, jego dziewczyna mówi: „pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu”. […] Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – Dagmara zachwalała syna w rozmowie z Party.

Niestety, nie zawsze w życiu chłopaka było tak dobrze. Niegdyś przeżył on rozłąkę z mamą, która była spowodowana jej pobytem w zakładzie karnym. Conan nie był przyzwyczajony do tego, że musi żyć bez Dagmary.

Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (…) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko. Dlatego, kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić – matka Conana streściła w autobiografii.

Conan Kaźmierski zaszokował metamorfozą. Zdjęcie

W weekend syn królowej życia zaszokował fanów metamorfozą. Wrzucił na Instastory zdjęcie, do którego zastosował specjalny filtr, dzięki któremu „dorobił się” gęstej brody i masy kolczyków na twarzy. Tylko spójrzcie:

Dobrze, że to tylko filtr, bo fani chyba nie są gotowi, aby to zafundował sobie taką metamorfozę w „realu”!

Więcej zdjęć Conana zobaczycie w albumie pod artykułem.


Conan Kaźmierski zaszokował metamorfozą

Conan Kaźmierski zaszokował metamorfozą

Conan Kaźmierski na basenie

Conan Kaźmierski na basenie

Conan Kaźmierski na basenie

Conan Kaźmierski na basenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×