Policja w domu Dagmary Kazmierskiej. Conan świadkiem drastycznych scen z udziałem własnego ojca-przestępcy

Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski nie miał łatwego dzieciństwa. Było wiadome, że źle przeżył pobyt matki w więzieniu, ale nikt nie podejrzewał, że widział zatrzymanie ojca!

Conan Kaźmierski to syn Dagmary Królowych życia. Chłopak nie miał nigdy w życiu łatwo. Jego dzieciństwo przypadło m.in. na czas prowadzenia przez matkę działalności przestępczej. Dagmara została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Gwiazda napisała w swojej autobiografii, że kiedy trafiła do więzienia, zdrowie jej syna zupełnie się załamało.

Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (…) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko. Dlatego, kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić – wyznała.

Jednocześnie psychiatrzy orzekli, że mierzy się on z zespołem stresu pourazowego, co negatywnie wpłynęło na jego zachowanie wobec rówieśników.

Z grzecznego chłopca zrobiło się „trudne dziecko”. Dokuczał innym, nawet dziewczynkom. Dzieci nie chciały się z nim kolegować. Wiem, że wyżywał się na rówieśnikach za to, że nie było przy nim mamy. A oni nie pozostawali mu dłużni – podsumowała.

Nie tylko zatrzymanie matki okazało się dla Conana traumatyczne. Chłopak na własne oczy widział coś, co miało zmienić jego dzieciństwo i przyszłe życie. Aż trudno w to uwierzyć!

Conan Kaźmierski miał trudne dzieciństwo. Czego był świadkiem?

Dagmara opisała w książce losy ex-partnera – Pawła Kaźmierskiego, który w kwietniu 2001 roku zastrzelił przestępcę Dariusza L. – ps. „Szpila”. W tamtym momencie gwiazda była w szóstym miesiącu ciąży i oczekiwała na Conana. Zbrodnia sprawiła, że Paweł musiał uciekać do Stanów Zjednoczonych, gdzie Dagmara później do niego dołączyła. Tym samym mały Conan urodził się już w Nowym Świecie, dzięki czemu posiada amerykański paszport.

Za Pawłem wysłano list gończy, co znacznie utrudniało im normalne życie. Dagmara wzięła Conana i wróciła do kraju, a głowa rodziny wkrótce do nich dołączyła. Poszukiwany mężczyzna w końcu wpadł w ręce policji, czego świadkiem była jego rodzina.

Przyjechali kawalkadą. Mnóstwo wozów, karetka, policjanci z tarczami, z długą bronią. (…) Kaźmierski, kiedy zobaczył, co się dzieje, stanął w oknie i podniósł ręce do góry. „Nie strzelajcie! Tu jest dziecko!”, krzyknął. Nie strzelili. Weszli na górę, skuli Pawła i wyprowadzili przed dom. Zanim weszli, oddałam Conana osobie, która była z nami w domu. Poleciłam tej osobie, żeby zamknęła się z Conanem w drugim pokoju, ale on i tak od razu zaczął przeraźliwie płakać. Darł się cały czas: „Mama, mama!” – opisała to wszystko autorka książki.

Dagmara mocno przeżyła moment aresztowania i nie potrafiła zachować zimnej krwi.

Bluzgałam, krzyczałam, więc rzucili mnie na ziemię, skuli ręce z tyłu. Szarpałam się, sukienka bez ramiączek zsunęłam mi się z piersi, jakiś policjant próbował mi ją poprawić, żebym nie leżała tak półnaga – kontynuowała.

Obecnie Paweł jest na wolności. Jego relacje z rodziną są jednak niejednoznaczne. Sam Conan powiedział na łamach książki:

Moje stosunki z tatą to jest jedna wielka sinusoida. Nie mam z nim kontaktu przez pół roku, a potem dzwonimy do siebie co tydzień. To jest trudna zależność, jednak głównie mamy kontakt telefoniczny.

Podejrzewaliście, że w rodzinie Kaźmierskich doszło do takiej sytuacji? Dotychczas Dagmara wypowiadała się o ojcu Conana w dość enigmatyczny sposób.


Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Komentarze

 • Gość Anna pisze:

  Każdy nich spojrzy na siebie i swoją rodzinę.Ani p Dagmara ani Canon nie chwalą się .Napisała biografie to trudno to ukryć resztę robią dziennikarze.

 • Zenada pisze:

  A napisała ze przestępca zabil drugiego przestepce, ze tatus wszedl z agencjami towarzyskimi na teres Szpili i ten go probowal zastraszyc zeby przeniosl interesy w inne miejsce? Ona zyla ze streczycielstwa zanim sama zaczęła się tym trudnić. Policja przyszla aresztować groznego bandyte, mordercę a ona jak typowa romka odstawila cyrk

 • Gość pisze:

  A napisała ze przestępca zabil drugiego przestepce, ze tatus wszedl z agencjami towarzyskimi na teres Szpili i ten go probowal zastraszyc zeby przeniosl interesy w inne miejsce? Ona zyla ze streczycielstwa zanim sama zaczęła się tym trudnić. Policja przyszla aresztować groznego bandyte, mordercę a ona jak typowa romka odstawila cyrk

 • Gość pisze:

  Taki live kazdy źyje jak uwaźa czas leci byle na ślub fajne m kupili bo na starosc nawet kremacji nie będzie miał kto zrobić a dziób pełny mieć dźiób juź widze kotleta ha ha i to tyle

 • dr hab pisze:

  Dla Konrada powinna już przestać. Chłopak studiuje.

 • Gość pisze:

  To prawda rodziców się nie wybiera, matka na siłę wciąga go w swoje medialne gierki😶

 • Gość pisze:

  Ona nie powinna obnosić się z tą swoją przeszłością. Conan to porządny człowiek. Ma swoich przyjaciół i kolegów i nie powinno się przypominać przez cały czas tej mrocznej historii. On zapisuje swoją kartę życia i nie powinno być na niej tych strasznych momentów Jego Rodziców przestępców. Normalni ludzie nie mają do czynienia z przestępcami, więzieniami, aresztowaniem, itp. Dla mnie dorosłej osoby jest to niewyobrażalne. A co dopiero dla dziecka. A Pani Dagmara stale o tym opowiada. Chełpi się swoją przeszłością. Czas już skończyć z tym tematem. Niech to zrobi dla syna.

  • ULA pisze:

   TAK,TO RACJA.

  • Gość pisze:

   Fajna babka lubię ja bardzo . Wie co to życie. Popełniła błąd i zapłaciła za niego . Wole takie pozytywne lobuziary niż kościelna mohery jadowite plotkary, pseudointeligencje z kijem w d….e i działaczy z rady parafialnej w kościele w pierwszej ławce z rodziną. To jest dopiero obrzydliwość. Nie każdy popatrzy najpierw na SIEBIE..

  • Gośćsasiad z klodzka pisze:

   To racja ..ale mamusia lubi sie z tym obnosic ….teraz syn co przezyl …raz ze byl zbyt maly a po drugie to oni mu to zgotowali ..najlepsze jest to ze po mezu ona dalej prowadzila burdel i teraz jest krolowa życia …a te dziewczyny ze skrzywiona psychika i losem jaki im zgotowala …. wredna i wyrachowana suka

  • Gość pisze:

   Zgadzam się z tą opinią nie ,powinna się chełpić tym co wyczyniała w przeszłości i zniknąć .

 • Ja pisze:

  no , cóż rodiców się nie wybiera …a pan jest super młodzieńcem…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×