Syn Dagmary Kaźmierskiej zaszokował przemianą. Tatuaż na twarzy, broda i kolczyki. Fani przecierali oczy na widok Conana

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski pokazał swoje "nowe ja". Tatuaż na twarzy, broda i kolczyki. Fani początkowo nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Dagmara Kaźmierska to gwiazda Królowych życia. Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów TTV. Co jakiś czas na ekranie mogliśmy oglądać też jej bliskich. Jednym z nich jest jej syn, Conan Kaźmierski, który ma z mamą świetny kontakt. Chłopak nie miał w życiu lekko. Bardzo przeżył chwile, gdy jego mama przebywała za kratami i bardzo za nią tęsknił.

Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. […] Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko. Dlatego, kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić. […]  Z więzienia pisałam do niego codziennie po kilka pocztówek, żeby wiedział, że cały czas sercem jestem blisko, że ciągle o nim myślę. A on cały czas nosił ze sobą te kartki starannie zapakowane. Nigdy się z nimi nie rozstawał – jego mama napisała w swojej książce.

Dziś Dagmara bardzo wspiera syna. 21-latek studiuje i realizuje się w social mediach. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy fanów.

Conan Kaźmierski szokuje nowym lookiem

Influencer ma świetny kontakt ze swoimi followersami. Prawie codziennie zamieszcza nowe materiały na swoim Instastory. W piątek zaszokował odbiorców, publikując tam selfie, na którym widać go z tatuażem na twarzy, brodą i licznymi kolczykami.

Nowy ja – napisał w opisie osobliwego ujęcia.

Na szczęście jego przemiana wynika wyłącznie z zastosowania filtra, który zmienia wygląd. Mężczyzna wciąż wygląda więc jak do tej pory. Poniżej jego najnowsze fotki.

Śledzicie internetową działalność Conana i jego mamy – Dagmary?


Conan Kaźmierski szokuje nowym lookiem

Conan Kaźmierski szokuje nowym lookiem

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Dagmara Kaźmierska jeździ autem za milion

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Komentarze