Conan Kaźmierski ściągnął koszulkę i pokazał mięśnie. To efekt 6 lat ciężkiej pracy. Po takim widoku fanki będą się do niego dobijały drzwiami i oknami

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska

Conan Kaźmierski ściągnął koszulkę i wyeksponował mięśnie. To efekt sześciu lat ciężkiej pracy. Trudno mu odmówić samozaparcia. 

Dagmara Kaźmierska to jedna z influencerek, które zasłużyły na miano absolutnych „kobiet petard”. Lata temu zaczęła występować w show TTV Królowe życia. Później wydała dwa autobiografie, w których opisała swoje szalone życie. Zarówno dzięki telewizji, jak i książkom mogliśmy lepiej poznać jej syna, Conana Kaźmierskiego. Chłopak ma dziś 21 lata i studiuje medycynę.

Jego życie nie zawsze było usłane różami. Bardzo przeżył chwile rozłąki z mamą, która przez pewien czas przebywała za kratami. Dagmara ze szczegółami opisała ten wątek w pierwszej części Prawdziwej historii Królowej Życia.

Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (…) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko. Dlatego, kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić – streściła.

On sam nie ma pretensji do mamy i bardzo ją kocha.

 Jestem pewien, że to wszystko robiła po to, żeby mi zapewnić dobrą przyszłość, więc o co mam mieć do niej pretensje? O to, że dla mnie pracowała? – retorycznie pytał, gdy zapytano go jej przeszłość.

21-latek zgromadził wokół siebie spore grono fanów. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 200 tysięcy osób. Dziś zaserwował im gorący widok.

Conan Kaźmierski pochwalił się muskulaturą

Z samego rana wrzucił na Instastory zdjęcie bez koszulki, do którego wyeksponował klatkę i wielkie bicepsy.

I tak już szósty rok – napisał, dając do zrozumienia, że sporty siłowe to dla niego nie pierwszyzna.

Z fotką zapoznacie się w galerii pod tekstem. Zamieściliśmy tam więcej zdjęć Conana i jego mamy.

Śledzicie profile Kaźmierskich w mediach społecznościowych?


Conan Kaźmierski pochwalił się muskulaturą 

Conan Kaźmierski pochwalił się muskulaturą 

Conan Kaźmierski - nieźle przypakował

Conan Kaźmierski - nieźle przypakował

Conan Kaźmierski z przyjaciółką Kasandrą

Conan Kaźmierski z przyjaciółką Kasandrą

Komentarze

 • Rr pisze:

  I niewiadomo kto jest jego ojcem matka burdel mama ojciec nieznany

  • Aga pisze:

   Prymitywna matka prymitywny syn

  • Gość pisze:

   Ależ bardzo dobrze wiadomo kto jest Jego ojcem, proponuję zbadać wlasne korzenie bo moze teoja mama nie jest slawna ale cholera wie jak się prowadziła w młodości, wiadomo ze ci co najgłośniej krzyczą o cudzej moralności sami maja z nią problemy lub bliska im osoba.

 • Rr pisze:

  Sześć lat to małe te mięśnia ja w pul roku zrobiłem wieksze

 • Goś dtć pisze:

  Teraz niech ściągnie majtki zobaczymy efekt jaki natura dalaaaaaaaaahahahaha

  • Gość pisze:

   Serio interesuje Pana co On ma w spodniach, nie mam nic przeciwko homoseksualistą ale Pan przesadził rozumiem zauroczenie, ale to już podchodzi pod obsesje .

 • ugly pisze:

  ostatni raz weszłam na ten portal. Nie wstyd wam pisać o tej rodzince?! Zaniżacie poziom portalu! jak wchodzę na strony amerykańskie to widzę artykuły o kimś na prawdę ciekawym, interesującym itp..
  A tu mam tracić czas na czytanie o jakimś synie skazanej stręczycielki? kim on jest coś osiągnął bo za sławą burdelmamy? bye! powodzenia z randomami

 • Gość pisze:

  Dziecko stręczycielki, zamiast siłowni to bym zrobił porządek z tym zezem, matka krocie przytuliła na programie, a nie może mu operacji zafundować? Poza tym szału nie ma, a jak otworzy usta to same bzdury lecą. Wstyd, że promujecie kogoś takiego. Zwłaszcza, że jego ojciec to zwykły gangus.

 • Gość pisze:

  Zaraz zaraz, vzy ja dobrze widzę – wy serio piszecie o synu burdelmamy? Pierwotniaku o koszmarnej twarzy i kretynskim imieniu??? No gwiazda pierwszej wielkości…. ps. Nie wstyd wam???

 • Gość pisze:

  Śliczny i fajny chłopak ale mamuśke ma zajefajną uwielbiam tą kobietę

 • Gośćewa pisze:

  Mamusia napewno dumna przepiękna mama i syn

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×