Szukaj

Syn Królowej Życia na dwuznacznym zdjęciu z o 30 lat starszą kobietą. Już raz ich widzieliśmy w czułych objęciach

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski po raz kolejny pokazał się na Instagramie w towarzystwie tej samej kobiety. Znowu rozniecił plotki, że jednak coś go z nią łączy. Tylko zobaczcie, jak pozują.

Conan Kaźmierski jest synem Dagmary Kaźmierskiej, chyba największej gwiazdy Królowych życia. Celebrytka na ekranie pokazuje swoje codzienne sprawy, chwali się sukcesami, dzieli smutkami. Jakiś czas temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Miała problemy z poruszaniem się, nawet korzystała z wózka inwalidzkiego. Walczyła o powrót do sprawności i w dużej mierze jej się to udało.

Nie ukrywa także, że jej potomek jest jej motywacją i powodem do dumy. Kiedy dostał się na studia medyczne, o których marzył, nie ukrywała szczęścia.

Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę – napisała wtedy zachwycona.

Nie da się ukryć, że Conan jest jej oczkiem w głowie, a ona często się nim chwali. Tymczasem chłopak sam wyrasta na gwiazdę. Jego życie, zwłaszcza uczuciowe jest przedmiotem sporego zainteresowania.

Syn Dagmary Kaźmierskiej na dwuznacznym zdjęciu

Nie od dziś wiadomo, że Dagmara przyjaźni się z inną kolorową postacią Królowych życia. To Adrianna Eisenbach, która najwyraźniej umie wprawić Kaźmierską w doskonały nastrój, bo ta często o niej mówi serduszko moje – zresztą podobnie jak o Conanku.

Jakiś czas temu na profilu Dagmary pojawiło się zdjęcie, na którym jej syn i wytatuowana gwiazda show nie szczędzili sobie czułości. Pojawiły się wtedy spekulacje, że tych dwoje, mimo wyraźniej różnicy wieku i upodobań coś łączy.

Dzisiaj Conan opublikował zdjęcia z Adrianną. Pokazali się w dwuznacznej pozie, co na pewno nie uciszy pogłosek o tym, że jest między nimi jakaś bliżej nieokreślona chemia. Fotografie młody mężczyzna opatrzył tylko emotikonami, w tym jedną przedstawiającą serduszko.

Kim jest Adrianna Eisenbach?

Wytatuowana od stóp do głów Adrianna Eisenbach jest bohaterką programu Królowe życia. Ma 50 lat, dorosłych synów i prowadzi butik w centrum Wrocławia, do którego wróciła po latach spędzonych w Niemczech. Jej ciało w 95 % pokrywają tatuaże. Zaczęła się zdobić po rozwodzie z mężem, który jej tego stanowczo zabraniał, mimo że było to jej marzenie. Dzisiaj jak mało kto, eksponuje malunki na ciele, które opowiadają o jej osobistych przeżyciach. Żywiołowa i szczera celebrytka powoli zyskuje sobie wielkie grono fanów. Conana Kaźmierskiego, jego matkę i Adę łączą, zresztą jak widać, bardzo bliskie relacje.


Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Conan Kaźmierski i Adrianna Eisenbach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×