Córka Michała Wiśniewskiego wytknęła mu błędy, a on opowiedział o wszystkim w tabloidzie. Padły słowa o „dzieciorobie”

Michał Wiśniewski i Etiennette

Michał Wiśniewski i Etiennette

Etiennette, córka Michała Wiśniewskiego, wytknęła mu błędy. Jak on się do tego odniósł? Opowiedział o tym w rozmowie z jednym z tabloidów.

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, wiedzie bujne życie prywatne. Po raz pierwszy poślubił Magdę Femmę. Później szukał szukał szczęścia u boku Mandaryny. Również i ten związek zakończył się rozwodem. Po raz trzeci poślubił Anię Świątczak, a po raz czwarty – Dominikę Tajner. Jego najnowszą, piątą żoną jest Pola, u której boku się ustatkował.

Ze związku ze swoimi kobietami doczekał się kilkorga dzieci. Z Mandaryną ma ich dwoje: syna Xaviera i córkę Fabienne. Świątczak dała mu dwie córki: Vivienne i Etiennette. Pola, z kolei, urodziła synka Falco, a para chce dalej powiększać rodzinę.

Michał Wiśniewski o tym, jak córka wytknęła mu błędy

Michał udzielił wywiadu serwisowi Pomonik, w którym m.in. opowiedział o piosence Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką, nagraną przez niego w duecie z córką, Etiennette. Dziewczyna w swoim fragmencie tekstu wypomina ojcu błędy, jakie popełnił.

Boję o każde dziecko, ale jest trochę prawdy w powiedzeniu: „Kiedy masz syna martwisz się o jednego faceta, a kiedy córkę – o wszystkich facetów w mieście”. Oczywiście nie dosłownie, ale troszkę tak. Myślę, że w tym utworze, do muzyki Franka Sinatry, córka daje mi do zrozumienia, że popełniałem błędy i ona też ma do nich prawo – wyznał, opowiadając o tym, o czym jest przywołany utwór.

Utwór odsłuchacie poniżej.

W tej samej rozmowie odniósł się też do hejtu, a konkretnie do tego, jak reaguje na negatywne komentarze, w których jest określany mianem „dziecioroba”.

Stwierdzenie, że jestem „dzieciorobem” boli mnie tym bardziej, że nie uderza wyłącznie we mnie, ale przede wszystkim w moje dzieci. Do pewnego stopnia to jest tak, jakby ktoś na twojej klatce schodowej wywiesił plakat: „Twoja matka to k…”. Niby nieprawda, ale niesmak pozostaje. Moje dzieci są mądre, nie biorą sobie tego za bardzo do serca, dobierają sobie inaczej przyjaciół. Ale mimo wszystko to jest przykre – odpowiedział zasmucony hejtem artysta.

Lubicie Michała Wiśniewskiego?


Michał Wiśniewski - Polsat SuperHit Festiwal. Dzień drugi. Próby

Michał Wiśniewski - Polsat SuperHit Festiwal. Dzień drugi. Próby

Etiennette Wiśniewska | fot. Instagram.com/m_wisniewski1972

Etiennette Wiśniewska | fot. Instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Michał Wiśniewski - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Komentarze

 • Gośćjanciowodnik pisze:

  Gdzie mój komentarz

 • Gośćjancio wodnik pisze:

  Znowu on pajac dłużnik nic sobą nie prezentujący po co o nim piszecie pcha się gdzie popadnie występ w TVP dla mam to przegięcie organizatora

  • Gość pisze:

   A Tobie zazdrość w pory zajrzała że krytykujesz .
   Chłop stara się jak może utrzymać rodzinę i dzieci .

 • Gość pisze:

  tak, lubimy bo jest szczery i prawdziwy

 • Basia pisze:

  Trzymajcie się ciepło.Jestescie niestandardową rodziną,ale jednak rodziną.Niech nikt nikogo nie ocenia,bo sami nie chcielibyście być oceniani.Pozdrowienia dla Michała i jego najbliższych.

 • Kotuś pisze:

  Bardzo lubię Michała super facet 😘

 • Gośćola pisze:

  Ja bym się wstydziła mając takiego ojca

  • GośćAnna pisze:

   Powinien tatuś się wrescie ustatkować mieć tyle żon. Każdej obiecuje jak ja kocha . Może do 10 się zmieni.Ludzie to jest nienormalne

  • Gość pisze:

   Ja tez

 • Gość123 pisze:

  Też bym się bała .. Ze moja córka spotka takiego debila jak on sam . Narobi dzieci i się rozwiedzie. I jeszcze wygląda tak że wstyd z nim iść ulica

  • Gość pisze:

   A kto CI kaze z bin chodzic Po ulicy wyglada tak Jak mu sie podoba.Dba o dzieci a Ile Ma zon to jego sprawa ludzka zawisc nie zna granic!!!

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia to źe ojciec i matka to deb..le to nie znaczy źe dzieci teź muszą nie pomaga a kto powiedział źe ma pomoc za pomoc kaźdy źyje jak uwaza niech tylko gumki zakładają bo małpia ospa szaleje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×