Szukaj

Chłopak Miley Cyrus pierwszy raz o ich płomiennym romansie. Był bardzo wylewny

Miley Cyrus i Cody Simpson

Miley Cyrus i Cody Simpson

Cody Simpson, to nowy chłopak Miley Cyrus. Ostatnio w bardzo wylewny sposób opowiedział o ich miłości. Zobaczcie, jak rozkwitało uczucie.

Miley Cyrus jeszcze do niedawna była żoną Liama Hemswortha. Teraz głośno jest o jej związku z Cody Simpsonem, który długo był uważany za jej przyjaciela. Teraz chłopakowi zebrało się na zwierzenia i opowiedział o tym, jak rodziło się ich uczucie.

Zobacz: Miley Cyrus dopiero co się rozstała z kobietą, a już ma nowego partnera. Kim jest tajemniczy przystojniak?

Cody Simpson o związku z Miley Cyrus D

Dla osób postronnych związek Miley Cyrus i Cody Simpsona może wydawać się nagły i nowy, ale zdecydowanie tak nie jest.

Simpson ustanowił rekord zwierzeń, na temat związku z piosenkarką podczas występu na premierze kolekcji męskiej Tiffany & Co. w piątek, 11 października.

Po prostu znamy się jak łyse konie i to jest najważniejsza część związku – powiedział Simpson w Us Weekly – Powodem, dla którego to nie jest… to nie było tak naprawdę szalone, jest to, że jesteśmy przyjaciółmi tak długo, że kiedy znaleźliśmy się ponownie w przestrzeni, w której dużo imprezowaliśmy, zakwitło coś. Mieliśmy wtedy dużo zabawy … ale teraz znaleźliśmy się w innym miejscu, po zmianach, w nie imprezujemy, pracujemy naprawdę ciężko i po prostu dbamy o zdrowie.

Zobacz: Miley Cyrus trafiła do szpitala. Nowy partner przygotował dla niej romantyczną niespodziankę

Miley Cyrus i Cody Simpson

Australijski piosenkarz posunął się o krok dalej, mówiąc reporterom na imprezie, że już nie jest singlem i potwierdził, że jest bardzo, bardzo szczęśliwy z Miley Cyrus.

Podstawa, jaką jest przyjaźń przełamuje lody – powiedział – Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Każda dziewczyna, którą miałem w przeszłości, zawsze była bezpośrednim romansem, więc to trochę jak inne doświadczenie, kiedy przyjaźniłem się z kimś wcześniej i rozwinęło się to w coś więcej. Po prostu bardzo naturalne, zdrowe uczucie.

Tak wylewny Cody jeszcze nie był, ale ewidentnie widać, że łączy z Miley swoją najbliższą przyszłość, a ich uczucie ma solidne podwaliny w przyjaźni. Może tym razem piosenkarka zagrzeje dłużej w związku? Życzymy szczęścia.

Zobacz: Miley Cyrus jest przeraźliwie chuda. Nowe zdjęcia szokują. „Waży 39 kilo”


Cody Simpson nowy chłopak Miley Cyrus

Cody Simpson nowy chłopak Miley Cyrus

Miley Cyrus
Nowy chłopak Miley Cyrus

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×