Co ukrywa Dominika Tajner-Wiśniewska? Michał zamierza ujawnić jej wstydliwy sekret! Będzie skandal?

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner, sekret

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska na oczach całej Polski rozpoczęli swoją batalię rozwodową. W tym temacie większą aktywnością w mediach wykazuje się Dominika. Tym faktem jest rozdrażniony Michał, który ma dość medialnego szumu wokół swojej osoby. Gwiazdor planuje wyjąć kompromitującego ją asa z rękawa.

Tematem burzliwego rozwodu Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewska żyją ostatnio wszystkie media plotkarskie. Informacja o rozstaniu tej pięknej pary gruchnęła bowiem niespodziewanie, niczym grom z jasnego nieba. Jak poinformowała osobiście rozgoryczona Dominika, to Michał złożył pozew rozwodowy. Od tego czasu czwarta żona gwiazdora przedstawiła internautom prawie cały rys swojego pożycia z Michałem. Wiadomo również, że z jej pięknego ramienia zniknął spektakularny tatuaż z napisem Michał.

Dominika Tajner udzieliła już kilku ciekawych wywiadów dla portali, zatem wiemy, że obecnie para już nie mieszka razem, córka Apoloniusza Tajnera wyprowadziła się bowiem do swojej rodzinnej Wisły, zamieszkała z matką. O rzekomych powodach rozwodu Michała z Dominiką krążą już niebywałe legendy. Jednak jak do tej pory sam Wiśniewski nie komentował tych sensacji. Gwiazdor wydaje się być wielce wyluzowany, w trakcie rozwodu już szuka nawet nowej miłości na popularnym profilu randkowym.

Ostatnio jednak miarka się przebrała. Jak czytamy w Na żywo, Michał ma już dosyć pomówień i medialnych doniesień w temacie swojego rozwodu:

Niewykluczone, że Michał niebawem przerwie swoje milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co w mediach opowiada Dominika. Zagroził jej, że jeżeli nie zaprzestanie nagonki na niego, on opowie mediom ze szczegółami dlaczego się z nią rozwodzi, a powody są naprawdę zaskakujące i szokujące.

Tygodnik informuje, że Michał złożył pozew rozwodowy, bowiem w jego małżeństwie zdarzyło się coś, czego nie może darować Dominice. To wszystko sprawiło, że Wiśniewski natychmiast zakończył związek ze swoją czwartą małżonką. Jednak jej medialna aktywność może sprawić, że gwiazdor wyjmie asa z rękawa i ujawni całą prawdę, która być może pogrąży córkę Apoloniusza Tajnera.

Czekacie na takie sensacje?

Zobacz: Michał Wiśniewski z butelką wina w dłoni baluje na plaży! Wrócił do nałogu?! [WIDEO]

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska nie spędziła Wielkanocy z Michałem! Wybrała towarzystwo bliskiej osoby z “Tańca z gwiazdami”!

Zobacz: Xavier Wiśniewski wygląda jak klon brata Michała Wiśniewskiego! Naprawdę można ich pomylić!


Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

Michał Wiśniewski wyznał miłość Dominice Tajner

Suknia ślubna: Marta Grycan. Dominika Tajner - ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Marta Grycan. Dominika Tajner - ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×