Szukaj

Już wiemy, co TVP zaproponowało Monice Zamachowskiej. To brzmi jak oferta nie do odrzucenia

Monika Zamachowska wróci do pracy w TVP? Dziennikarka dostała propozycję, która wydaje się bardzo ciekawa i stabilna. Czy przyjmie ofertę od byłego pracodawcy?
Monika Zamachowska czy wróci do TVP?

Monika Zamachowska czy wróci do TVP?

Monika Zamachowska, to jedna z bardziej znanych i lubianych dziennikarek, która od lat rozwijała swoją karierę w polskiej telewizji. Tam m.in. prowadziła program Pytanie na śniadanie. To jednak już przeszłość. Gwiazda nie znalazła się wśród osób, których nazwisko pojawiło się w listopadowym grafiku.

Zobacz: Monika Zamachowska tonie w ofertach pracy! Jedną otrzymała z… TVP. Oj, ma w czym przebierać

Monika Zamachowska wróci do TVP? Przygotowano atrakcyjną propozycję

Zastąpiła ją Małgorzata Tomaszewska, która od niedawna pojawia się u boku Olka Sikory. Co więc z dalszą karierą Zamachowskiej? Dziennikarka przez długi czas nie komentowała całej sytuacji, przyznając, że nie zamierza mówić źle o TVP, ponieważ nadal pracuje tam zbyt dużo jej znajomych.

Zobacz: Joanna Racewicz nie kryje oburzenia po zwolnieniu Moniki Zamachowskiej z TVP. W dwóch zdaniach podsumowała decyzję stacji [WIDEO]

Monika Zamachowska i Olek Sikora prowadzącymi Pytanie na śniadanie

Monika Zamachowska i Olek Sikora prowadzącymi Pytanie na śniadanie

Monika dostała mnóstwo nowych ofert pracy, w tym jedną od TVP, gdzie ma poprowadzić koncert kolęd. To jednak dopiero początek. Jak informuje Flesz, Zamachowska jest jedną z osób, która ma szansę zostać gospodynią show Europa da się lubić. O tym, że program będzie kontynuowany, media informują już od kilku miesięcy. Nic więc dziwnego, że gwiazda liczy na to, że się w nim pojawi.

Monika liczy jeszcze, że poprowadzi następną edycję odświeżonej wersji show Europa da się lubić – przyznają jej znajomi.

Czy tak się jednak stanie? Chociaż mówi się o tym, że show powróci na antenę, nowe odcinki nie są jeszcze nagrywane. Pozostaje wierzyć, że wkrótce się to zmieni, jeśli jednak nie, że Zamachowska ma w tej sytuacji plan awaryjny.

Zobacz: Monika Zamachowska pokazała się na salonach zaraz po zwolnieniu z pracy. W jakim nastroju pozowała do zdjęć?


Monika Zamachowska, Joanna Racewicz

Monika Zamachowska, Joanna Racewicz

Joanna Racewicz i Monika Zamachowska

Joanna Racewicz i Monika Zamachowska

Monika Zamachowska na ściance

30-10-2019 Warszawa Gala Romance TV fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×