Szukaj

Już wiemy, co TVP zaproponowało Monice Zamachowskiej. To brzmi jak oferta nie do odrzucenia

Monika Zamachowska czy wróci do TVP?

Monika Zamachowska czy wróci do TVP?

Monika Zamachowska wróci do pracy w TVP? Dziennikarka dostała propozycję, która wydaje się bardzo ciekawa i stabilna. Czy przyjmie ofertę od byłego pracodawcy?

Monika Zamachowska, to jedna z bardziej znanych i lubianych dziennikarek, która od lat rozwijała swoją karierę w polskiej telewizji. Tam m.in. prowadziła program Pytanie na śniadanieTo jednak już przeszłość. Gwiazda nie znalazła się wśród osób, których nazwisko pojawiło się w listopadowym grafiku.

Zobacz: Monika Zamachowska tonie w ofertach pracy! Jedną otrzymała z… TVP. Oj, ma w czym przebierać

Monika Zamachowska wróci do TVP? Przygotowano atrakcyjną propozycję

Zastąpiła ją Małgorzata Tomaszewska, która od niedawna pojawia się u boku Olka Sikory. Co więc z dalszą karierą Zamachowskiej? Dziennikarka przez długi czas nie komentowała całej sytuacji, przyznając, że nie zamierza mówić źle o TVP, ponieważ nadal pracuje tam zbyt dużo jej znajomych.

Zobacz: Joanna Racewicz nie kryje oburzenia po zwolnieniu Moniki Zamachowskiej z TVP. W dwóch zdaniach podsumowała decyzję stacji [WIDEO]

Monika Zamachowska i Olek Sikora prowadzącymi Pytanie na śniadanie

Monika Zamachowska i Olek Sikora prowadzącymi Pytanie na śniadanie

Monika dostała mnóstwo nowych ofert pracy, w tym jedną od TVP, gdzie ma poprowadzić koncert kolęd. To jednak dopiero początek. Jak informuje Flesz, Zamachowska jest jedną z osób, która ma szansę zostać gospodynią show Europa da się lubić. O tym, że program będzie kontynuowany, media informują już od kilku miesięcy. Nic więc dziwnego, że gwiazda liczy na to, że się w nim pojawi.

Monika liczy jeszcze, że poprowadzi następną edycję odświeżonej wersji show Europa da się lubić – przyznają jej znajomi.

Czy tak się jednak stanie? Chociaż mówi się o tym, że show powróci na antenę, nowe odcinki nie są jeszcze nagrywane. Pozostaje wierzyć, że wkrótce się to zmieni, jeśli jednak nie, że Zamachowska ma w tej sytuacji plan awaryjny.

Zobacz: Monika Zamachowska pokazała się na salonach zaraz po zwolnieniu z pracy. W jakim nastroju pozowała do zdjęć?


Monika Zamachowska, Joanna Racewicz

Monika Zamachowska, Joanna Racewicz

Joanna Racewicz i Monika Zamachowska

Joanna Racewicz i Monika Zamachowska

Monika Zamachowska na ściance

30-10-2019 Warszawa Gala Romance TV fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×