Szukaj

Sławomir ma hollywoodzkie zachcianki. Bez tego drobiazgu w garderobie nie wyjdzie na scenę!

Sławomir Zapała

Sławomir Zapała

Czego Sławomir Zapała potrzebuje w każdej garderobie?

Jakie zachcianki ma Sławomir Zapała? Co musi znajdować się w jego garderobie przed absolutnie każdym koncertem? Okazuje się, że król rock-polo ma wymagania nie gorsze od Adele czy Beyonce. Czego żąda w kontraktach z organizatorami swoich występów? Będziecie nieźle zaskoczeni!

Jeśli chodzi o polskie gwiazdy, w porównaniu z hollywoodzkimi diwami nie mają zwykle wielkich zachcianek czy wymagań. Ulubiona woda, coś słodkiego, finger food w garderobie – ot, szara rzeczywistość. W porównaniu z Beyonce, która domaga się, by papier toaletowy był czerwony, czy Adele, która musi mieć sześć różnych kubków na herbatę, mało która wybija się czymś szokującym. Za wszystkie koleżanki po fachu nadrabia z to Sławomir Zapała, który wyznał w rozmowie z jednym z tabloidów, że bez konkretnego mydła na scenę nie wyjdzie:

Mamy taką zachciankę, że w naszej garderobie musi być mydło Biały Jeleń, którego używam. Za to Kajra ma mieć swój ulubiony rodzaj zimnego piwa. Bez tego nie wyjdziemy na scenę! – wyznał w rozmowie z Faktem

Wygląda również na to, że Sławomir przed koncertami, w ich trakcie i tuż po zakończeniu, ceni sobie prywatność i moment na złapanie oddechu. Jak wyjawił rozżalony lider Bayer Full, muzyk nie lubi też, gdy ktoś zakłóca jego spokój w garderobie:

Gramy na tych samych koncertach, a on tylko siedzi tam zamknięty. Wielu moich kolegów próbowało się tam dostać, ale ochroniarze stanęli im na drodze – wyznał w rozmowie z tabloidem Sławomir Świerzyński

Spodziewaliście się takich wymagań?

Oszalejecie na widok Kajry w bikini! Żona Sławomira ma figurę jak 20-latka!

Sławomir jest na skraju bankructwa! Wszystko przez jego nowy teledysk: „Manager musi wyciągać zaskórniaki” [WIDEO]

Przebojowy Sławomir Zapała został zwolniony z TVP! Wygryzła go uwielbiana przez widzów gwiazda śniadaniówki!

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×