Co się dzieje z małżeństwem Agnieszki Chylińskiej? Czy będzie rozwód?

Agnieszka Chylińska mąż

Agnieszka Chylińska mąż

Małżeństwo Agnieszki Chylińskiej

Od dłuższego już czasu fani bardzo martwią się o stan Agnieszki Chylińskiej. Piosenkarka bardzo niepokojąco schudła, zmieniła wizerunek na skrajnie mroczny, co zdaniem niektórych obserwatorów jej kariery wgląda na depresję i przygnębienie z powodu jej rzekomych problemów w związku.

Jak wiemy pogłoski o tym, że artystka przechodzi kryzys w małżeństwie, pojawiły się wraz z premierą jej nowej płyty „Forever Child„. Utwory „Królowa łez” czy „KCACNL” wyraźnie wskazują  na to, że piosenkarka nie jest szczęśliwa w związku. W dodatku fani bali się, że skrajnie wychudzona sylwetka Chylińskiej może mieć związek z niebezpieczną anoreksją. Ona sama udzielając wywiadów wielokrotnie sprawiała wrażenie silnie przygnębionej.

Jak donosi Show podobno ostatnio sytuacja w życiu Chylińskiej diametralnie się zmieniła. Fani gwiazdy zauważyli, że Agnieszka coraz częściej zamieszcza w sieci zdjęcia, na których jest uśmiechnięta. Zaczęto spekulować, że być może kryzys małżeński został zażegnany. Te informacje potwierdza znajoma pary.

Marek zrozumiał, że musi więcej uwagi poświęcić żonie. Do tej pory ich życie toczyło się głównie wokół trójki dzieci i ich problemów. Wspólnie ciężko pracowali, żeby uratować małżeństwo i to się udało. Pojechali na wspólne wakacje, które bardzo dużo im dały. Widać, że Aga odetchnęła i znowu jest szczęśliwa – zdradziła przyjaciółka rodziny w Show

Miejmy zatem nadzieję, że Agnieszka Chylińska uzyskała już swoją wymarzona wagę, i po intensywnej promocji płyty, teraz po prostu trochę odpocznie już nie na scenie, a za stołem jurorskim w Mam Talent.

https://jastrzabpost.pl/moda/agnieszka-chylinska-wyglada-teraz-jak-dzidzia-piernik_573619.html


Agnieszka Chylińska jak dzidzia piernik

Agnieszka Chylińska jak dzidzia piernik

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×