Szukaj

Angelina Jolie zafundowała swojej 13-letniej córce urodzinowy horror! Nic dziwnego, że Brad Pitt wpadł w szał!

Angelina Jolie zapewniła córce dzień pełen wrażeń! Z okazji 13. urodzin zabrała Shiloh do bardzo strasznego escape roomu. Z takimi rozrywkami dla młodych dzieci zdecydowanie nie zgadza się Brad Pitt.
Angelina Jolie Brad Pitt Shiloh

Angelina Jolie Brad Pitt Shiloh

Angelina Jolie od kilkunastu miesięcy samotnie wychowuje gromadkę swoich dzieci. Rozstając się z Bradem Pittem poprosiła sąd o przyznanie jej pełnej opieki nad nimi. Choć nie udało jej się zrealizować zamierzonego celu, to i tak najważniejsze decyzje podejmuje ona.

Wszyscy wiemy, że Jolie to niezwykle bogatą kobietą i nie musi liczyć swoich oszczędności. Tym bardziej lubi rozpieszczać swoje dzieci. Kiedy jedno z nich ostatnio świętowało swoje urodziny, wzięła je na zakupy do butiku Saint Laurent i kupiła to, co tylko chciało. Kolejne zachcianki musiała spełnić także ostatnio.

Kilka dni temu, swoje 13. urodziny obchodziła córka Shiloh. Dziewczynka, która słynie z zamiłowania do męskich sportów i męskich ubrań wymyśliła sobie, że chce spędzić ten szczególny dzień w escape roomie. Jak można było się spodziewać, nie był on najzwyklejszy. Placówka mieszcząca się w Los Angeles jest bardzo znana wśród gwiazd. Dlaczego? Jest wyjątkowa. Pojawiają się tam bowiem żywi aktorzy! Poziom adrenaliny wzrasta więc co chwila.

Amerykańskie media donoszą, że Shiloh była bardzo dzielna i oficjalnie weszła w okres nastoletni! I choć była zachwycona atrakcjami jakie zagwarantowała jej mama, na coś takiego nie zgodziłby się jej ojciec. Ponoć aktor woli spokojniejsze formy rozrywki:

Brad bardziej ceni sobie czas z dziećmi niż rozpieszczanie. Ale oczywiście Shiloh dostanie prezenty na swoje urodziny. Nadal bardzo lubi jeździć na deskorolce, więc wszystko, co jest związane z skateboardingiem, jest zawsze na go liście- mówi źródło Hollywood Life.

Myślicie, że to początek kolejnego konfliktu?

Zobacz: Jennifer Aniston dla Brada Pitta odmłodniała o 30 lat! Jej luksusowa metamorfoza to jakieś szaleństwo!

Zobacz: Jennifer Aniston wpadła w histerię na środku ulicy! Co się z nią stało?

Zobacz: Jennifer Aniston opowiedziała o miłości! Na taką wiadomość czekali jej wszyscy fani!


Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Shiloh Jolie-Pitt uwielbia grać w piłkę nożną

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu

Angelina Jolie z dziećmi na premierze filmu "Dumbo"

Shiloh Jolie-Pitt na zajęciach sportowych

Shiloh Jolie-Pitt na zajęciach sportowych

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×