Kiedyś sesje zdjęciowe i branżowe imprezy, a teraz? Co dzieje się z Sashą Knezeviciem?

Rozwód Anji Rubik i Sashy Knezevica

Rozwód Anji Rubik i Sashy Knezevica

Co się dzieje z mężem Anji Rubik?

Jeszcze jakiś czas temu Anja Rubik i Sasha Knezevic byli stawiani za wzór. Stanowili bowiem małżeństwo idealne. Już ponad cztery lata temu gwiazda oraz serbski model pobrali się na Majorce. Patrząc na tę parę można było odnieść wrażenie, że żadne kryzysy im nie straszne. Oboje młodzi, robiący karierę w modelingu i do tego zakochani. Sasha i Anja dogadywali się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym czego dowodem były wspólne sesje. Ogromnym zaskoczeniem była więc informacja, że ich drogi jednak się rozeszły, a piękna modelka czeka na rozwód.

Zobacz: Anja Rubik i Sasha Knezevic znów są razem? A to wszystko dzięki bardzo bliskiej osobie

O ile Anja pojawia się na różnego rodzaju imprezach, o tyle Sasha już nie. Wszyscy zaczęli się martwić, co dzieje się z modelem.

Związek z Anją dał mu w kość. Kiedyś Sasha lubił blask fleszy, ale teraz ten cały show-biznes kojarzy mu się z jego nieudanym małżeństwem. Sasha szuka teraz kobiety spoza branży. Nie chce powtórki z rozrywki. Nie chce mieć nic wspólnego ze światem mediów. Ograniczył swoją działalność zawodową do minimum. Nie bywa już na salonach, jak kiedyś. I nie ma zamiaru pojawiać się w telewizji – mówi informator gazety Fakt Gwiazdy

Szkoda, że Sashy i Anji się nie ułożyło. Byli taką piękną parą…

Zobacz: Anja Rubik ma nowego partnera? Wiemy, kim jest i czym się zajmuje

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się

Co dzieje się z mężem Anji Rubik?

Anja Rubik i Sasha Knezević, festiwal w Cannes 2012 (fot. ONS)

Anja Rubik i Sasha Knezević się rozstali. Co dzieje się z modelem?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×