Co robi Artur Witkowski z Nasz Nowy Dom? Gdzie pracuje?
Wirtualna Polska

„Nasz Nowy Dom”. Artur Witkowski odszedł po 8 latach. Czym się teraz zajmuje? Pokazał zdjęcia

Nasz nowy dom

Nasz nowy dom

Nasz Nowy Dom. Czym zajmuje się Artur Witkowski? Kierownik budowy po ośmiu latach odszedł z programu. Pokazał, jak teraz zarabia na życie. 

Wirtualna Polska

Nasz Nowy Dom to program, który od dekady jest emitowany na antenie Polsatu. Remontowy format zyskał sobie ogromną sympatię widzów. Ideą tej produkcji jest przede wszystkim pomoc rodzinom, które z różnych względów nie mogą same zadbać o swoje warunki życia. Bohaterowie kolejnych odcinków borykają się z różnymi problemami. Zazwyczaj są to problemy finansowe, lub inne życiowe perturbacje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Życie uczestników odmienia ekipa Polsatu, której od samego początku przewodzi Katarzyna Dowbor. Towarzyszy jej spora liczba osób. Są wśród nich projektanci i architekci, którzy planują przestrzeń na nowo, a także kierownicy budowy, którzy czuwają nad sprawnym przebiegiem wszystkich prac.

Jednym z popularniejszych gwiazd w programie był Artur Witkowski, który po ośmiu latach odszedł z kultowego formatu. Czym się obecnie zajmuje? Pokazał w social mediach.

Nasz Nowy Dom: czym zajmuje się Artur Witkowski, który odszedł z programu?

Artur Witkowski to kierownik budowy, który przez osiem lat był związany z programem. Ze względu na problemy ze zdrowiem postanowił zakończyć pracę przed kamerami. Gdzie obecnie pracuje? Budowlaniec nie porzucił swojego zawodu. Z racji tego, że zaskarbił sobie ogromną sympatię fanów o swoich poczynaniach informuje ich w social mediach. W sieci pochwalił się remontem łazienek.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Hejoooo! Kochani zaczynamy łazienki, jeszcze wczoraj nic nie było na ścianach, a dziś już mamy pierwsze płytki! Lecimy! Miłego dnia! -napisał w sieci.

Hejoooo!Kochani zaczynamy łazienki, jeszcze wczoraj nic nie było na ścianach, a dziś już mamy pierwsze płytki!Lecimy!😀Miłego dnia!😀☀️

Posted by Artur Witkowski on Thursday, March 16, 2023

Jak widać Artur świetnie sobie radzi i nie brakuje mu pracy. Fani w komentarzach przekazali, że mocno trzymają za niego kciuki.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nasz Nowy Dom: Artur Witkowski odchodzi z programu

Artur Witkowski po ośmiu latach pracy na planie doczekał się pięknego pożegnania nie tylko od ekipy programu, ale też fanów. W sieci pojawiły się wówczas wspierające komentarze i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

Wirtualna Polska

Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru:) Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni – Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy – podano w social mediach.

Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie…

Posted by Nasz Nowy Dom on Monday, September 12, 2022


Koniec programu Nasz Nowy Dom

Koniec programu Nasz Nowy Dom

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Katarzyna Dowbor - Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor - Nasz nowy dom

Koniec programu Nasz Nowy Dom

Koniec programu Nasz Nowy Dom

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×