Szukaj

Radosław Majdan zdradził, co zrobi zaraz po porodzie Małgorzaty Rozenek! Każdy ojciec o tym marzy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami w czerwcu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami w czerwcu

Co Radosław Majdan zrobi po porodzie Małgorzaty Rozenek? Przyszły ojciec zdradził swój ambitny plan na 2020 rok. Fani życzą mu powodzenia w realizacji noworocznego postanowienia.

Trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek to temat, który nieustannie cieszy się wielkim powodzeniem w mediach plotkarskich. Wiadomo już, że gwiazda swoje trzecie dziecko urodzi w połowie czerwca i będzie to syn. Na razie nieznane jest imię kolejnego potomka prezenterki. Poznaliśmy za to inny sekret, który tym razem wyjawił podekscytowany ojciec, Radosław Majdan.

Piłkarz niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. Swoim szczęściem co rusz dzieli się z internautami. Na Instagramie publikuje zdjęcia pięknej żony z zaokrąglonym brzuszkiem, chętnie też zdradza swoje plany na przyszłość. Jak będzie wyglądało jego życie, gdy na świecie pojawi się dziecko?

Co Radosław Majdan zrobi po porodzie Małgorzaty Rozenek?

Z odpowiedzią przychodzi informacja dołączona do najnowszej publikacji Radosława na Instagramie, w której sportowiec podzielił się swoimi przemyśleniami. Mąż Małgorzaty Rozenek zdradził, że jego celem jest dopełnienie pięknego stwierdzenia, któremu czoła stawia większość młodych ojców.

Mówi się, że prawdziwy mężczyzna powinien spłodzić syna, wybudować dom i zasadzić drzewo. Radosław zapewnił, że dwie pierwsze czynności ma już za sobą. Teraz pozostała już tylko trzecia i zarazem ostatnia.

To jeszcze tylko, będę musiał posadzić drzewo – napisał Majdan, dodając hasztag „plan na 2020”.

Radosław Majdan – plan na 2020 rok

Radosław Majdan – plan na 2020 rok

Internauci błyskawicznie odpowiedzieli na wpis Majdana. Wielu fanów życzy mu powodzenia w realizacji zamierzonych planów. Przy okazji Radosław jeszcze raz potwierdził spekulacje dotyczące płci dziecka – Małgorzata Rozenek urodzi mu syna, co nie umknęło uwadze sympatyków pary.

  • W końcu więcej chłopa na tym świecie.
  • Super, to znaczy, że będzie synuś.
  • Chłopak! Najlepszy czas przed tobą! – pisali.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek płeć dziecka ujawniła tuż przed świętami, w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Nie ukrywam, że bardzo dużo osób życzyło nam dziewczynki, co jest zrozumiałe, bo ludzie myślą, że skoro mamy dwóch synów, na pewno byśmy chcieli córkę, ale my od początku marzyliśmy o synu, naprawdę. Tak, będzie syn, jesteśmy szczęśliwi, od początku wiedziałam, że będzie syn – zdradziła Małgorzata Rozenek.

Gratulujemy!


Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuchem w świątecznej sesji

Małgorzata Rozenek z dużym ciążowym brzuchem w świątecznej sesji

Małgorzata Rozenek z zaokrąglonym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek z zaokrąglonym brzuszkiem

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na świątecznych zakupach

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na świątecznych zakupach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×