Quebonafide pokazał zawartość lodówki. Już wiadomo, co jest jego przysmakiem. Można się zdziwić

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide pochwalił się na Inastagramie zawartością swojej lodówki. Postawił na dietę, która może zaskoczyć jego fanów. Co jest przysmakiem rapera?

Quebonafide jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Muzyk szybko spotkał się z sympatią fanów, a jego płyty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Pierwsze kroki na scenie stawiał w 2008 roku. Wtedy to właśnie rozpoczął współpracę z raperem i producentem Fuso. Razem wydali trzy albumy. Potem zaczął pojawiać się na bitwach freestyle’owch. Od tamtej pory stał się bardzo rozpoznawalny w środowisku hip-hopowym.

Gdy w zeszłym roku postanowił zrobić sobie przerwę od show-biznesu, sporo osób zastanawiało się, co się z nim dzieje. Nie tylko coraz rzadziej pojawiał się publicznie, ale zniknął też z social mediów. Jego profil na Instagramie był prywatny. Obserwowało go tylko niewielkie grono najbliższych osób. Dopiero przy okazji premiery albumu Romantic Psycho zdecydował się go upublicznić.

Z początkiem 2020 roku wrócił z całkiem odmienionym wizerunkiem. Na jego ciele nie było widać licznych tatuaży, a fryzura, którą nosił, nie przypominała tej, do której przyzwyczaił swoich odbiorców.

Co Quebonafide trzyma w lodówce?

Quebonafide po kilku miesiącach ciszy zaliczył bardzo spektakularny powrót. Okazało się, że drastyczna zmiana w wyglądzie była stworzona jedynie na potrzeby jego nowej płyty. Muzyk wrócił już do dawnego wyglądu, a ostatnio pokazuje sporo kadrów ze swojej prywatności. Regularnie na jego profilu pojawiają się kolejne nagrania, na których możemy podejrzeć jak mieszka.

Ostatnio poszedł o krok dalej i pokazał zawartość swojej lodówki. Znalazło się w niej wiele smakołyków. Raper zdecydowanie lubi nabiał. Na półkach znajdują się twarożki i sery pleśniowe. Nie brakuje też innych mlecznych przetworów, ale także sporej ilości warzyw i soków. Na drzwiach chłodziarki widać też butelkę z ulubionym piwem.

Trzeba przyznać, że muzyk stawia na zdrową dietę, o której zresztą rapuje w utworze Bubble Tea. Zdjęcia w naszej galerii.


Quebonafide pokazał zawartość lodówki

Quebonafide pokazał zawartość lodówki

Quebonafide pokazał zawartość lodówki

Quebonafide pokazał zawartość lodówki

Jak mieszka Quebonafide

Jak mieszka Quebonafide

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×