Księżniczka Anna nie hamowała się na pogrzebie królowej. Harry popamięta jej złowieszczy gest do końca życia

Harry i Anna

Harry i Anna

Księżniczka Anna po śmierci królowej Elżbiety II już nie zamierza trzymać języka za zębami. Harry poszedł na pierwszy ogień. Co mu powiedziała na pogrzebie monarchini?

Pogrzeb królowej Elżbiety II miał miejsce 19 września. Nie zabrakło na nim jej najbliższych, w tym Harry’ego, który od ponad dwóch lat wraz z rodziną mieszka za oceanem. Podczas ostatniego pożegnania babci towarzyszyła mu Meghan. Jednak był moment, w którym szedł u boku swojej ciotki, księżniczki Anny, a ta postanowiła powiedzieć mu, co myśli. Co na ten temat donosi zagraniczna prasa?

Co powiedziała księżniczka Anna Harry’emu na pogrzebie Elżbiety II?

Księżniczka Anna to córka Elżbiety II i Filipa. 71-latka nosi tytuł księżniczki królewskiej i zajmuje 16. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu. Anna przez dekady swojej służby na dworze była mniej wnikliwie obserwowana przez media niż jej brat – Karol.

W 1973 roku wyszła za mąż za kapitana Marka Philipsa. Wtedy po raz pierwszy i ostatni dziennikarze z całego świata tak bardzo się nią zainteresowali. Ceremonię oglądało pół miliarda ludzi. Doczekali się dwojga dzieci: Petera Philipsa Zary Tindall. W 1992 roku para się rozwiodła, a Anna poślubiła Timothy’ego Laurence’a.

Życie księżniczki nie było wolne od skandali. W 1974 roku doszło do nieudanej próby jej porwania. Sprawca chciał ją uprowadzić i potem zażądać od rodziny królewskiej okupu. Na szczęście bandyta został obezwładniony przez świadków. Sama Anna też miała problemy z prawem. W 2002 roku została ukarana przez sąd za to, że jej pies zaatakował dwoje dzieci.

Dziś Anna reprezentuje monarchię w oficjalnych wydarzeniach. W latach 2017-2019 zaliczyła najwięcej wystąpień publicznych ze wszystkich royalsów. Wielu fanów dynastii Windsorów uważa ją za najbardziej pracowitego członka rodziny. Do tego słynie z ciętego języka. Tym razem postanowiła powiedzieć Harry’emu, co o nim myśli.

Księżniczka Anna zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby uniknąć komentowania skandali, w które był zamieszany jej siostrzeniec, ale teraz, gdy królowa odeszła, wygląda na to, że dłużej nie zamierza tego robić. Postanowiła przeprowadzić z nim rozmowę.

Na pogrzebie Harry został zauważony, gdy wyglądał na wściekłego, gdy szedł z zamku Windsor do kaplicy św. Jerzego z Anną u boku. Źródło New Idea mówi:

Anna była pod wrażeniem wybryków Harry’ego i Meghan i czuła, że jej obowiązkiem jest ujawnienie swoich uczuć. Nie popełniła błędu, jej przemowa dotrze do Harry’ego.

Czy rzeczywiście? Zdaje się, że oprócz zezłoszczenia księcia, przemowa nie przyniosła nic więcej. Co mu powiedziała? To pozostanie między nimi.


książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Księżniczka Anna – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Księżniczka Anna – msza dziękczynna w pierwszą rocznicę śmierci księcia Filipa

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Książę Harry i Meghan Markle – kondukt żałobny z trumną królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  ZNIEŚĆ MONARCHIE!!!!

 • Gość pisze:

  to przecież straszne straszydło , może i pracowita , ale co oni tam maja za prace ? machanie łapkami do gawiedzi ?

 • Wiedźmin pisze:

  To jest absolutnie wyjątkowa kobieta. A najlepsze, że nie łazi po mediach i nie bredzi o feminizmie i aktywizmie. Po prostu zakasuje rękawy i haruje jak wół.

 • Gość Nela pisze:

  Przyganiał kocioł garnkowi.

 • Gość pisze:

  patologiczna psychofanka meganicy znowu ruszyła do boju ze swoją codzienną dawką wymiocin kłamstwami i oszczerstwami na temat rojalsów. przepadnij poczwaro!

 • Gośćja pisze:

  nic o niej wielkiego nie slyszala uroda raczej kiepska zacieta mina malo sympatyczna w mlodosci swieta nie byla z camila pasują do siebie

 • Brydzia pisze:

  Zapomniałeś dodać puszczalska, nie odpuściła nawet męża Camili, ale przecież wśród takich zasług w rodzinie królewskiej to nic nie znaczący szczegół.

  • Gość pisze:

   Ale wystarczajaco mądra by wiedzieć z kim się zadawać, a z kim nie. Zdaje się, że żaden z partnerów Anny nie szkalowal jej rodziny, w przeciwieństwie do tego co przywlokl Harry

  • Gość pisze:

   Anna związała się z Andrew Parker Bowles kiedy miała 20 lat, na długo przedtem zanim został mężem Camilli. Oboje byli dorośli i wolni, więc nie wiem z czym masz problem psychicznie chora, puszczalska żmijo.

 • Gość pisze:

  Księżniczka Anna jest honorowym admirałem Royal Navy, generałem Armii Brytyjskiej, oficerem najwyższej rangi królewskich sił powietrznych RAF i jako pierwsza kobieta w historii – dowódcą Royal Marines. Do tego olimpijka, mistrzyni świata. Matka, babcia, siostra… Najbardziej zapracowana spośród całej rodziny. Niestrudzenie angażuje się w działalność publiczną i charytatywną. Niesamowita kobieta.

  • Gość pisze:

   Tego generała, oficera i te rangi to lepiej odpuść, bo to obraza dla prawdziwych żołnierzy i kpina z munduru.
   Jej prawdziwe i jedyne osiągnięcie, to zawody w skokach, gdzie odniosła sukces.

  • Gość pisze:

   sam sobie odpuść, zazdrosny nieudaczniku.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×