Księżna Kate zaskoczyła wyznaniem o Meghan Markle. Takich słów nikt się nie spodziewał, a już na pewno nie żona Harry’ego

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate zaskoczyła wyznaniem na temat Meghan i Harry'ego. Takich słów mało kto się spodziewał po atakach Markle wymierzonych w żonę Williama.

Kate podobno próbuje poprawić napięte relacje między książętami Williamem i Harrym i uważa, że ​​nie jest za późno dla jej szwagra i Meghan Markle na to, aby się pogodzić z rodziną. Co powiedziała swoim przyjaciołom?

Co powiedziała Kate na temat Meghan?

Księżna Cambridge napomknęła swoim przyjaciołom, że nie sądzi, by było za późno, by wciągnąć Meghan Markle i księcia Harry’ego z powrotem do rodziny królewskiej. Miała to zrobić na krótko przed tym, jak w wywiadzie z Oprah Sussexowie podali do powszechnej wiadomości kilka szokujących stwierdzeń na jej temat, a także reszty rodziny królewskiej.

Informatorzy powiedzieli magazynowi Stella Telegraph, że Kate przyjęła to samo podejście, co królowa, widząc szwagra i jego żonę, jako ukochanych członków rodziny królewskiej, którzy mogą jeszcze wrócić na łono familii.

Camilla Tominey, ekspertka od spraw royalsów, pisze:

Zostałam poinformowana, że ​​nawet przed wywiadem z Oprah powiedziała swoim przyjaciołom, że nie sądzi, że ​​jest za późno, aby wciągnąć ich z powrotem.

Ale wkrótce po tym, jak para w wywiadzie z Oprah otworzyła się na temat królewskiego życia, twierdząc, że członek rodziny zadał pytania dotyczące odcienia skóry Archiego i opisując Williama jako więźnia, a Kate jako tę, która przysparzała jej zmartwień, nie jest już do końca pewne, czy księżna jeszcze ma tak optymistyczne podejście do pojednania.

Według jej wuja, Gary’ego Goldsmitha, księżna jest genialnym arbitrem i rozjemcą. Brat mamy Kate, Carole, upierał się, że żona Williama robi wszystko, co w jej mocy, aby naprawić stosunki między jej mężem a bratem.

Jeśli Harry nie weźmie się w garść i nie zatrzyma tego epizodu, wkrótce nie będzie wspólnej płaszczyzny ani związku, który można by odbudować. Ale jeśli ktokolwiek może przynieść pokój rodzinie królewskiej, to Kate może to zrobić. Kate jest błyskotliwym arbitrem i rozjemcą. Każda cząstka w jej ciele polega na nawiązywaniu przyjaźni i robieniu wszystkiego, co w jej mocy… stara się mediować.

Jak myślicie? Nastąpi pojednanie w rodzinie królewskiej za sprawą Kate?


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Komentarze

 • Gość pisze:

  To tak pod publikę, osobiście nie wierze w to pozytywne nastawienie dla H&M. Po tym jak publicznie podważają autorytet Royalsow. Gdyby to mój brat z żona tak zrobił, musiałby przeprosić, na pewno bym nie spijała im z dziobków.

 • Goia pisze:

  Normalnie święta matka Teresa z Kalkuty, choć okazało się ostatnio że mateczka też nie taka znowu święta .

 • Gość pisze:

  A kiedy to niby Kate była atakowana? Media przesadzają. Uwielbiacie wyolbrzymiać fakty. Megan w trakcie wywiadu przyznała jedynie, iż polały się łzy jej a nie Kate. To obrzydliwe jak Megan jest ciągle oczerniana a Kate – aniołeczek. I jak tu nie mieć problemów psychicznych? Trzeba być robotem żeby nie zwariować przy takiej nagonce.

 • Luska pisze:

  Szczególnie widać to było jak Kate zlekcewazyla Harrego i Meghan w kościele. Nawet na nich nie spojrzała razem z mężem. Kogo wy oszukujecie? Rozumiem że to platny PR nic więcej.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×