Edyta Górniak zabrała głos ws. Beaty Kozidrak. Słowa wokalistki mogą dziwić

Edyta Górniak, Beata Kozidrak

Edyta Górniak, Beata Kozidrak

Edyta Górniak wypowiedziała się na temat skandalu z Beatą Kozidrak w roli głównej. Co powiedziała na temat jazdy koleżanki po fachu pod wpływem alkoholu?

Beata Kozidrak na początku września przejechała skrzyżowanie na czerwonym świetle i urządziła rajd zygzakiem po Warszawie, co nie umknęło uwadze policjantów, którzy postanowili ją skontrolować. Okazało się, że prowadziła auto pod wpływem alkoholu – miała 2 promile we krwi. Wydarzenie stało się tematem dnia w mediach, aż w końcu gwiazda wydała oświadczenie, w którym przeprosiła za to, czego się dopuściła.

Wydawało się, że Kozidrak po wielkim skandalu, jaki wywołała, usunie się w cień i też tak początkowo było, bo poleciała do Hiszpanii, żeby odreagować stres, ale szybko wróciła. Poinformowała na Instagramie, że zaczyna jesienne koncerty. Kilka ma już za sobą, a premiera nowego utworu Między nami u boku innej wokalistki zachwyciła jej fanów, a występ został nagrodzony aplauzem na stojąco.

Sprawę pijanego rajdu Beaty skomentowało kilka gwiazd. Teraz dołączyła do nich Edyta Górniak. Niewątpliwie wpadka znanej wokalistki wciąż budzi wielkie emocje.

Edyta Górniak skomentowała skandal z udziałem Beaty Kozidrak

Niedługo po wydarzeniach z udziałem Beaty Kozidrak ciepłych słów pod jej adresem nie szczędzili m.in. Piotr Gąsowski czy Kamil Durczok. Zrobiła to również Edyta Górniak. Nie broniła koleżanki po fachu, ale podkreśliła, że była wokalistka Bajmu wciąż jest jej idolką.

Wyobrażam sobie, co teraz czuje Beata. To jest taki moment, gdzie nie do końca można pomóc, a nie wypada się też wychylać. Niezależnie od tego, jaką drogę każdy z nas przechodzi, Beata Kozidrak nadal jest moim idolem i nim pozostanie. To, w jaki sposób ona podejmuje swoje osobiste decyzje poza sceną, to jest jej sprawa, jej prywatne życie, jej wewnętrzne zmagania. Dla mnie Beata Kozidrak zawsze będzie wielką diwą, wielką artystką, wielką kreatorką tych utworów – mówiła Górniak w rozmowie z Faktem.

Słowa Edyty Górniak mogą dziwić, bo znana jest z bardziej radykalnych opinii.


Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Edyta Górniak w Pytaniu na śniadanie

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Przyjaciel Beaty Kozidrak zabrał głos

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×