Joanna Opozda i Antek Królikowski dogadzają sobie w środku nocy. Aktorka zdradziła ich słodki sekret

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda na Instagramie zdradziła, jak dogadzają sobie młodzi małżonkowie. Co aktorka i Antek Królikowski robią w środku nocy?

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego był jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich polskiego show-biznesu tego sezonu, a także bardzo zaskakującym, bo mimo plotek, że uroczystość się zbliża, narzeczonym długo udało się wszystko zachować w sekrecie. Ostatecznie ślubowali sobie 7 sierpnia w sobotę w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Państwo młodzi pojawili się w kościele chwilę przed godz. 17:00. Powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w obecności rodziny i przyjaciół.

Wesele zorganizowano w ogromnym pałacu w Zdunowie, który może pomieścić nawet 200 osób (zdjęcia tutaj). To w tym pięknym miejscu nowożeńcy bawili się do białego rana w otoczeniu rodziny i przyjaciół, z którymi zdecydowali się dzielić ten dzień. Zaprosili osoby z pierwszych stron gazet, wśród których warto wspomnieć nazwiska takie jak m.in. Agnieszka Mrozińska, Małgorzata Rozenek, Marina, Radosław Majdan czy Tomasz Oświeciński.

Obecnie młodzi małżonkowie mogą w spokoju rozkoszować się czasem spędzonym tylko we dwoje. Asia Opozda właśnie podzieliła się słodkim sekretem. Zobaczcie, jak dogadzają sobie w środku nocy.

Jak Joanna Opozda i Antek Królikowski dogadzają sobie w środku nocy?

Po ślubie Antka i Joasi długo rozpisywano się o szczegółach. Odkąd zostali małżeństwem, w kolorowej prasie zaczęły się także pojawiać plotki, że pobrali się ze względu na rzekomą ciążę aktorki. Opozda wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, w którym odcina się od tych doniesień. Podkreśliła, że ich decyzją kierowała miłość, nie przymus:

Wzięliśmy ślub z miłości, a nie przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha.

Powoli jednak wszystko wraca do normy. Młodzi małżonkowie mogą w końcu w spokoju nacieszyć się sobą. Z przyjemnością spędzają razem czas. Asia właśnie zdradziła, jak dogadzają sobie w środku nocy. Opublikowała w relacji na Instagramie zdjęcie dwóch apetycznie wyglądających kawałków ciasta. Najwyraźniej zakochani mieli ochotę na coś słodkiego i nie powstrzymali się przed zakupem.


Jak Joanna Opozda i Antek Królikowski dogadzają sobie w środku nocy?

Jak Joanna Opozda i Antek Królikowski dogadzają sobie w środku nocy?

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Antek Królikowski i Joanna Opozda - zdjęcia z fotomatu

Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Joanna Opozda i Antek Królikowski - tort ślubny

Komentarze

  • Gocha pisze:

    Pierwsze ciążowe zachcianki. Potem będzie tylko gorzej.

  • Gość pisze:

    To ci dopiero wydarzenie.Kazda bzdurę pokazują a potem narzekają na brak prywatności.A ta Asia to chyba nie do końca pewna Antka skoro ciagla się tlumaczy

  • Alex pisze:

    Jeszcze trochę to będziecie robić artykuły, że zrobili kupę… Ktoś kto obserwuję Panią Asię przecież może zobaczyć tą relacje i nie jest mu potrzeby tego typu artykuł. Ja pikole dajcie tym ludziom w spokoju żyć.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×