Omenaa Mensah tonie w urodzinowych prezentach. Mąż miał gest, ale najpiękniejsze to te od dzieci

Co Omenaa Mensah dostała na urodziny?

Co Omenaa Mensah dostała na urodziny?

Co Omenaa Mensah dostała na urodziny od męża, dzieci i przyjaciół? Gwiazda pokazała niespodzianki, jakie przygotowali dla niej najbliżsi. Najbardziej rozczuliła nas ta od 4-letniego synka.

Omenaa Mensah od początku kariery zachwyca swoim wyglądem. Gwiazda może pochwalić się jedną z najlepszych sylwetek w branży. Wymiarów mogą pozazdrościć jej kandydatki na miss. Ma talię osy, długie nogi i piękną twarz. Nie bez powodu niektórzy fani nazywają ją Naomi Campbell polskiej telewizji.

Uroda to niejedyny aut Omeny. Prezenterka ma smykałkę do biznesów. Od kilku lat z powodzeniem prowadzi firmę produkującą luksusowe meble. Do tego ma ogromne serce. Jej fundacja Omenaa Fundation od dekady wspiera najbiedniejsze dzieci z Afryki. W jej akcje aktywnie włączają się gwiazdy. Nie tak dawno wspierała ją Miss World Vanessa Ponce de Leon.

Gwiazda odnosi również sukcesy w życiu prywatnym. Jest szczęśliwą żoną biznesmena Rafała Brzoski, którego nazwisko doskonale znane jest czytelnikom magazynu Forbes, i matką dwojga dzieci – 19-letniej Vanessy i 4-letniego Vincenta.

Omenaa Mensah pokazała prezenty, jakie dostała na 42. urodziny

Przyjaciele i rodzina nie zapomnieli o Mensah w dniu jej 42. urodzin. Egzotyczna piękność opublikowała na Instagramie zdjęcia prezentów, jakie przygotowali dla niej najbliżsi. Na Instastories Omeny możemy zobaczyć mnóstwo pięknych kwiatów, w tym imponujący bukiet czerwonych róż od partnera. Już wcześniej gwiazda zdradziła, jaki prezent wręczył jej ukochany.

Rafał Brzoska zafundował żonie bieżnię od producenta sprzętów do ćwiczeń, po którego produkty chętnie sięga Jennifer Lopez. Okazuje się, że na piękny gest zdobyły się również pociechy pary. Na Omenę w szczególnym dla niej dniu czekały ręcznie zrobione prezenty od dzieci.

Vanessa wręczyła matce słonecznik z doklejonym zdjęciem ze wspólnej sesji, a malutki Vincent laurkę z wizerunkiem mamy. Solenizantka nie omieszkała skomentować dzieła syna. Przy okazji zdradziła kulisy jego powstawania:

Najpiękniejsze prezenty. Mama w oczach synka. Tata chyba trochę pomagał w rysowaniu – napisała wyraźnie rozbawiona gwiazda.

Omenie przekazujemy najlepsze życzenia.


Omenaa Mensah świętuje 42. urodziny

Omenaa Mensah świętuje 42. urodziny

Omenaa Mensah świętuje 42. urodziny

Omenaa Mensah świętuje 42. urodziny

Omenaa Mensah świętuje 42. urodziny

Omenaa Mensah świętuje 42. urodziny

Komentarze

 • Gość pisze:

  Omena dużo pięknych chwil 🌹 👍🥰

 • Gość pisze:

  Piękne kwiaty. Ja od męża na 10 rocznicę ślubu dostałam z poczty kwiatowej bukiet składający się z 20 róż. Śmiał się, że to razy dwa za to że mam taką cierpliwość do niego. 🙂

 • Gośćgosc pisze:

  a gaże kurierów in post bez premii, szef zainwestowal….

 • Gośćmnb pisze:

  Gdy mężczyzna zaczyna biedny jak mysz mając u boku partnerke może być pewny że jest z nim bezinteresownie. Gdy ma miliony moze go kochać każda a w szczegółności pijawka. i zazwyczaj takie sobie biora pijawy które z dnia na dzień zostawiłyby tych swoixh naiwniaków gdy przestana zarabiac.

 • Gośćmnb pisze:

  Bez prezentów nie ma miłości wiec do Roboty Rafał.

 • Gość pisze:

  Następna lanserka , która chełpi się swoim bogactwem ,brawo

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×