Mikołaj Śmieszek zaszalał i przekazał na WOŚP czek z „Top Model”! Dołączył jeszcze dwie niespodzianki

Mikołaj Śmieszek WOŚP

Mikołaj Śmieszek WOŚP

Mikołaj Śmieszek wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2020. Na aukcję przekazał zestaw, o jakim marzy każdy fan zwycięzcy Top Model.

26 listopada swój finał miała 9. edycja Top Model, którą wygrał Mikołaj Śmieszek. Amator futbolu pokonał dwie piękności – Patrycję Sobolewską i Weronikę Kaniewską. Walkę o zwycięstwo dodatkowo ułatwiła mu eliminacja Dominica D’Angelica, który został wyrzucony z obsady na 24 godziny przed decydującym starciem. Wszystko przez skandal sprzed lat, który wypłynął dopiero teraz.

Ze względu na pandemię Mikołaj na razie musi obejść się smakiem pokazów mody i sesji promocyjnych. Całą aktywność zawodową przeniósł na Instagram. W serwisie społecznościowym spełnia się jako influencer, którego poczynania śledzi ponad 250 tysięcy osób.

Co Mikołaj Śmieszek oddał na WOŚP?

Popularność, jaką Śmieszkowi przyniósł udział w Top Model, zaowocowała gronem fanów, którzy wręcz marzą o spotkaniu ze swoim idolem. Mikołaj wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. W czwartek oficjalnie ogłosił, co przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Trzeba przyznać, że tleniony przystojniak ma gest.

19-latek na WOŚP oddał czek, który otrzymał jako zwycięzca Top Model. Oczywiście mowa tylko o unikatowym, symbolicznym gadżecie z informacją o nagrodzie, a nie kwocie, jaka wpłynęła na jego konto (100 tys. zł). To jednak nie wszystko, co Mikołaj ma do zaoferowania. Młodzik z Rabki-Zroju ogłosił, że przygotował dla zwycięzcy licytacji coś jeszcze.

W pakiecie z czekiem oddał egzemplarz magazynu Glamour ze swoim zdjęciem na okładce, który opatrzy imienną dedykacją. Model wylicytowany zestaw najchętniej osobiście przekaże zwycięzcy aukcji, dlatego przy okazji zaoferował spotkanie na kawę, które może być największą gratką dla podbijających cenę.

Zapraszam wszystkich do zabawy – mówi zwycięzca Top Model.

Fani Mikołaja muszą być zachwyceni, bo w niespełna godzinę po wystawieniu przedmiotów na licytację osiągnęły one cenę 1 tysiąca złotych. Na razie o czek, okładkę i spotkanie ze Śmieszkiem walczy 9 osób, ale z pewnością do końca roku liczba zainteresowanych wzrośnie.

Na stronę aukcji możecie przejść, klikając tutaj.

Joanna Krupa o wygranej Mikołaja w Top Model:


Aukcja WOŚP od Mikołaja Śmieszka

Aukcja WOŚP od Mikołaja Śmieszka

Mikołaj Śmieszek na WOŚP 2020 przekazał czek z Top Model

Mikołaj Śmieszek na WOŚP 2020 przekazał czek z Top Model

Mikołaj Śmieszek – okładka Glamour

Mikołaj Śmieszek – okładka Glamour

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×