Szukaj

Meghan Markle i książę Harry idealnie trafili w wybredne gusta gości VIP! Obdarowali ich niezwykłym królewskim prezentem!

Kapcie dla gości Meghan Markle i księcia Harry'ego

Co dostali goście na weselu Meghan Markle i księcia Harry’ego?

19 maja bez wątpienia przejdzie do historii – to właśnie tego dnia modernistyczna bajka o zwykłej dziewczynie zakochującej się w księciu znalazła swój szczęśliwy koniec przed ołtarzem. Meghan Markle i książę Harry, którzy dzięki hojności królowej Elżbiety II znani są teraz jako książę i księżna Sussex, wzięli ślub w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Na ceremonii obecnych było około 200 osób – przyjaciele, znajomi, członkowie rodziny królewskiej. Wszyscy ważni ludzie zgromadzeni w jednym miejscu.

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!

Para od początku zaznaczała, że nie chce prezentów, zamiast tego prosili o datki na fundacje charytatywne, które wspierają. Nie oznacza to jednak, że nie pomyśleli o swoich gościach i sami czegoś im nie dali. Wesele dopięte było na ostatni guzik: ciepłe i zimne dania, desery, alkohol, obłędny tort, występy zaproszonych muzyków i… kapcie na obolałe nogi.

To nie żart. Podczas przyjęcia panie, które spędziły niemal trzy godziny na nabożeństwie, a później musiały wrócić do zamku na przyjęcie, mogły zamienić szpilki na wygodne, puchate kapcie ze specjalnym emblematem.

Trzeba przyznać, że naprawdę pomyśleli o każdym szczególe. Pamiętali o uczczeniu księżnej Diany, o zaangażowaniu najmłodszych, o uczczeniu korzeni zarówno Meghan, jak i Harry’ego… oraz o zmęczonych i obolałych stopach! Zdecydowanie to był ślub roku.

Rozczarowanie? Oto, co było w torbach dla gości od Meghan Markle i księcia Harry’ego

Na ślubie księcia Harry’ego był również przystojny Alexi Lubomirski z piękną żoną. Jej kreacja ma 50 lat i jest absolutną perełką

Meghan Markle pokazała się w drugiej obłędnej sukni ślubnej! Istne szaleństwo zmysłów z pamiątką po księżnej Dianie w roli głównej!


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×