Szukaj

Co Martyna Wojciechowska włoży na ramówkę TVN-u? Gwiazda pokazała trzy zdjęcia i poprosiła fanów o pomoc

Martyna Wojciechowska,w czwartek 22 sierpnia, pojawi się na prezentacji jesiennej ramówki TVN-u. Swoich obserwujących na Instagramie zapytała, jaką stylizację powinna wybrać. Zobaczcie, co jej odpowiedzieli internauci.
Martyna Wojciechowska jesienna ramówka TVN

Martyna Wojciechowska jesienna ramówka TVN

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd TVN. Podróżniczka od lat realizuje swój ciekawy cykl programów Kobieta na krańcu świata, oprócz tego prężnie udziela się w licznych akcjach charytatywnych, prowadzi fundację oraz doskonale sprawdza się w roli matki 11-letniej Marysi oraz adoptowanych córek z Tanzanii.

Zobacz: Martyna Wojciechowska pierwszy raz w życiu wybrała się na luksusowe rodzinne wakacje! Z tej radości gwiazda pokazała się TOPLESS!

W czwartek 22 sierpnia TVN zaprezentuje swoją jesienną ramówkę. Na imprezie pojawi się wiele gwiazd. Wśród nich nie mogłoby zabraknąć Martyny Wojciechowskiej. Ta, jako kobieta z krwi i kości, zastanawia się, co na siebie włożyć. Na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie swoich stylizacji, z tejże imprezy, kilku ostatnich lat. Ze znanym sobie dystansem i poczuciem humoru pisze:

Jutro prezentacja jesiennej ramówki TVN. Co roku czytam komentarze, że byłam ubrana nudno i NIESTOSOWNIE. Oto szybki przegląd moich „kreacji” z kilku ostatnich lat i prośba o radę: CO TYM RAZEM MAM NA SIEBIE WŁOŻYĆ?! Bo mi się zawsze wydawało, że ważniejsze jest to, co mam do powiedzenia niż to, jak wyglądam, ale może się mylę. M.

Zobacz: Martyna Wojciechowska ma wielki powód do dumy! Świadectwo jej zdolnej córki wygląda imponująco! Internauci nie podzielili jej radości!

Rzeczywiście, chociaż styl podróżniczki w ostatnich latach ewoluował i stał się bardziej kobiecy, to powszechnie wiadomo, że dla Wojciechowskiej znacznie ważniejsze jest przesłanie i treść, a nie okładka. Zdaje się zapytywać fanów: to jak, kochani? Na czarno, na czarno, czy może jednak na czarno? Obserwujący ochoczo podjęli się wyzwania i pojawiły się liczne komentarze dotyczące problemu Martyny ze stylizacją.

  • czarny garnitur!
  • Zaskocz wszystkich i ubierz się na biało!
  • Jak się szlaja po dżungli, wspina na Mount Everest i zaiwania w rajdzie Paryż-Dakar, to chyba ciężko popierdalać w balowej sukni!
  • W tym roku „dla odmiany” postawiłabym na czarny outfit.
  • Ja bym proponował jakiś odważny kolor, np czarny – mnożą się wpisy utrzymane w tym samym, żartobliwym tonie.

Cóż, przyjdzie nam poczekać do czwartku, żeby przekonać się, jakiego wyboru dokonała Martyna Wojciechowska i w jakiej kreacji pojawi się na imprezie TVN-u. Już nie możemy się doczekać!

Zobacz: Cała Warszawa tonie w kolorowych ulotkach! To sprawka sprytnej córki Martyny Wojciechowskiej!


Martyna Wojciechowska z córką na wakacjach

Martyna Wojciechowska z córką na wakacjach

Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi

Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z luksusowych wakacji, opala się topless

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z luksusowych wakacji, opala się topless

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×