Była żona Kamila Durczoka żegna się z pamiątkami po dziennikarzu. Jedną z jego nagród wymieniła na… alkohol

Marianna Dufek

Marianna Dufek

Marianna Dufek postanowiła pozbyć się pamiątek po zmarłym byłym mężu. Kamil zdobył wiele nagród w swojej karierze, a jedną z nich otrzymali wspólnie. Postanowiła wymienić ją na alkohol.

Kamil Durczok był jednym z najbardziej znanych dziennikarzy w kraju. Karierę na antenie rozpoczynał przed kamerami TVP. Z czasem przeniósł się do TVN i tam został szefem i prowadzącym Faktów. W pracę był niezwykle zaangażowany, a widzowie doceniali jego profesjonalizm. Po skandalu i niepochlebnych artykułach, które ukazały się na jego temat w magazynie Wprost, stacja rozwiązała z nim umowę za porozumieniem stron. Później próbował jeszcze swoich sił przed kamerami, ale ostatecznie pożegnał się z pracą na wizji.

W ostatnich latach życia walczył z wieloma problemami ze zdrowiem i chociaż wiadomo było, że jego stan się pogarsza, to informacja o śmierci dziennikarza była wielkim szokiem dla widzów. Dopiero niedawno jego była żona Marianna Dufek udzieliła szczerego wywiadu i opowiedziała, z jakimi schorzeniami się zmagał.

Chorował na żylaki przełyku. Wiedział, że jest bardzo chory i myślę, że podświadomie chciał końca – mówiła w wywiadzie dla Fashion Magazine.

Marianna Dufek o nagrodzie Srebrnego Jabłka. Co z nią zrobiła?

Marianna i Kamil przez 15 lat byli małżeństwem i uchodzili za szczęśliwą parę. Doczekali się jednego syna Kamila juniora. Razem pokazywali się na salonach, a żona towarzyszyła mężowi w czasie ważnych branżowych imprez. Dziennikarz za swoją pracę był wielokrotnie nagradzany. Był odznaczony między innymi Złotym Krzyżem Zasługi, Grand Press, Złotą telekamerą, czy Wiktorem.

Razem z Marianną zdobyli także Srebrne Jabłko wręczane przez magazyn Pani, dla najbardziej zgranych i przykładnych par w show-biznesie. Po śmierci byłego męża Marianna zaczęła porządkować pamiątki. Niektóre z nich wyrzuciła, inne rozdała, a Srebrne Jabłko zdecydowała się przetopić.

Każdy z nas ma trudne pamiątki. Stosunek do nich okazuje się czasowo zmienny. Te z pierwszego rzutu sprzątania wylądowały na śmietniku. Te z drugiego rzutu spotkał pożyteczniejszy los. Część poszła w drugi obieg lub została przetopiona. Tak się stało ze „Srebrnym Jabłkiem” miesięcznika „Pani”. Za pozyskane w ten sposób środki zakupione zostało wino białe, które wypite zostało z Przyjaciółmi – napisała na swoim Instagramie.

Jedyną pamiątką, którą zdecydowała się zatrzymać, są ich ślubne zdjęcia. Marianna dała, że wspomniana nagroda uchodziła w środowisku za pechową. Po latach wiadomo już, że nie byli oni zbyt udanym małżeństwem, co doprowadziło do rozwodu.


Marianna Dufek-Durczok

Marianna Dufek-Durczok

Marianna Durczok - zdjęcia dla Fashion Magazine

Marianna Durczok - zdjęcia dla Fashion Magazine

Kamil Durczok i Marianna Dufek-Durczok

Kamil Durczok i Marianna Dufek-Durczok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×