Szukaj

Margaret zdradziła, co będzie robić jeśli nie wygra preselekcji do Eurowizji

Margaret na Eurowizji 2016

Margaret na Eurowizji 2016

Co Margaret będzie robiła, jeśli nie dostanie się na Eurowizję 2016

Już w sobotę poznamy zwycięzcę polskich preselekcji do Eurowizji 2016. Na liście kandydatów pojawiło się wiele znakomitych gwiazd m. in. Edyta Górniak, Michał Szpak czy Natalia Szroeder.  

Największym zaskoczeniem było zgłoszenie właśnie Edyty Górniak. Komisja wybierająca kandydatów do polskich preselekcji przyznała, że udział artystki podniósł rangę konkursu. Jednak to nie ona jest faworytką wśród bukmacherów.

Zobacz: Polska pewniakiem do wygrania Eurowizji 2016! Zdumiewające typy bukmacherów   

Margaret podbija serca słuchaczy. Niestety, jej wykonanie Cool Me Down w wersji na żywo w programie Świat się kręci nie przypadło do gustu fanom. Skrytykowali oni swoją ulubienicę. Artystka przejęła się tym zdaniem. Postanowiła jednak udowodnić wszystkim, że tamten występ był chwilową niedyspozycją. Nagrała więc filmik na którym śpiewa Cool Me Down w domowej wersji.

Zobacz: Margaret znów zaśpiewała „Cool Me Down” na żywo! Tym razem poszło jej lepiej?

Margaret przyjmuje jednak do siebie to, że może nie wygrać preselekcji. Poinformowała więc swoich fanów, co zamierza robić w przypadku, gdy nie uda jej się zwyciężyć.

Przez ostatni tydzień było mnie bardzo mało, ale czułam Wasze wsparcie, za które bardzo dziękuję. Leżę właśnie w łóżku z Grażynką i rozmyślam o tym, co będzie. A będzie naprawdę pięknie. Dużo koncertów się szykuje. Nowe piosenki, nowa płyta, nowe show, kolejne spotkania z Wami… To wszystko jest bardzo ekscytujące i już przebieram nóżkami i nie mogę się doczekać. Myślę sobie również, że to niesamowite ile rzeczy wydarzyło się przez te cztery lata, ile wspólnych chwil – tych cudownych i tych ciężkich. Chciałabym Wam za to podziękować i występ 5 marca, zadedykować właśnie Wam. Będę o Was myśleć i uśmiechać się w środku. Bardzo Was potrzebuję tego dnia – emocjonalnie i fizycznie. Fizycznie rzecz biorąc potrzebuję Waszych kciuków do wysyłania SMSów. Emocjonalnie i duchowo – żebyście po prostu byli. I am ready! Are You? 

Będziecie wspierać Margaret?

Zobacz: Polscy fani Eurowizji wybrali piosenkę na konkurs! Edyta Górniak czy Margaret? Trzecie miejsce zaskakuje 

Margaret zdradza, co będzie robiła jak nie wygra preselekcji do Eurowizji 2016

Margaret zdradza, co będzie robiła jak nie wygra preselekcji do Eurowizji 2016

Co Margaret będzie robiła jak nie dostanie się na Eurowizję 2016

Co Margaret będzie robiła jak nie dostanie się na Eurowizję 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×