Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek bez litości miażdży hejterów: „Martwię się o was”. W tle jej sylwetka na miarę sportsmenki

Małgorzata Rozenek bez litości miażdży hejterów: „Martwię się o was”. W tle jej sylwetka na miarę sportsmenki

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek napisała dłuższy tekst nt. ciałopozytywności. Nie podobają się jej komentarze internautów, którzy stale oceniają jej wygląd.

Wirtualna Polska

Małgorzata Rozenek jest nie tylko piękna, ale również uzdolniona. Od wielu miesięcy możemy oglądać ją w Dzień Dobry TVN, gdzie zachwyca charyzmą u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Jedną z charakterystycznych cech Gosi są jej szczupłe nogi, które budzą tak podziw, jak i zazdrość.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wczoraj media zamieściły jej zdjęcia w kusej mini, co wywołało lawinę komentarzy. Niestety, nie wszystkie były przyjemne, a niektóre wręcz obelżywe.

Małgorzata Rozenek reaguje na hejterskie wypowiedzi

W niedzielny poranek 44-latka dodała na Instagram obszerny tekst, poświęcony ciałopozytywności. Jej zdaniem termin ten powinien się odnosić również do osób szczupłych.

Kilka słów o tolerancji i ciałopozytywności . To działa w obie strony najmilsi. Dużo się o niej mówi w kontekście osób z nadwagą i nawet zrobiliśmy jako społeczeństwo spory postęp w tym temacie, to jakoś ciągle nie rozumiemy, że ta cała ciałopozytywność ma obejmować różne typy sylwetki nawet te o zgrozo, szczupłe czy wręcz chude. Ciałopozytywności chodzi o uznanie, że każdy człowiek powinien mieć pozytywne wyobrażenie o własnym ciele – zaczęła.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gosi nie obchodzi to, co internauci mają do powiedzenia nt. jej prezencji.

Pisanie komukolwiek, że jest za gruby, chudy, wysoki, niski, prosty, krzywy, taki czy owaki jest po prostu nadużyciem i brakiem uprzejmości, a tak naprawdę czymś gorszym, ale nie chce Wam tak z rana (jak to pisze jest 7:00 i chłopaki jeszcze śpią) walić tu przy niedzieli z grubej rury. Szanuję Was jako społeczność, ale nie interesuje mnie za bardzo Wasze zdanie na temat mojego wyglądu – szczerze wyraziła własne zdanie.

Odsłonięcie nóg nie upoważnia nikogo do tego, by oceniać Gosię w jakikolwiek sposób.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wyjście z domu nawet w krótkiej mini nie jest zachęceniem Was do wyrażania opinii na temat moich nóg. Czy wyjście bez makijażu, do wyrażanie opinii o mojej twarzy. Tak jak dla Was wyjście z domu nie powinno wiązać się z tym ze pani w autobusie będzie oceniać Wasze nogi lub twarze. Opublikowanie zdjęcia na social mediach również nie spełnia tej funkcji i nie działa tu argument, że skoro ktoś publikuje swoje zdjęcia to my mamy prawo je oceniać, ale nawet jeżeli zakładamy, że macie. To pamiętajcie, że to co piszecie tu o mnie dużo więcej mówi o Was niż o mnie – dodała.

Małgorzata Rozenek z apelem do krytykantów

Wirtualna Polska

Mama trzech synów ma prośbę do followersów oto, aby nie projektowali na niej swoich lęków czy ograniczeń.

Nie projektujcie na mnie swoich lęków, ograniczeń, przekonań, albo zwykłego braku uprzejmości – zaapelowała, dodając: – Mam taką sylwetkę jaką chciałam i jaka mnie się podoba. Tak samo jak będąc w ciąży bardzo podobało mi się moje ciało o 36 kg cięższe. Wtedy inni, albo właśnie ci sami „martwili się” o tamto ciało.

Gosia ma dość komentarzy ze strony „uprzejmych” osób nt. smoczka czy pieluchy jej najmłodszego syna, Henryka. Smoczka nie nosi on od grudnia, a pieluchy od 2 tygodni.

Ci sami pewnie martwią się o smoczek Henia(odstawiony przez niego w pewien grudniowy dzień) czy pieluchy, których już nie nosi od 2 tyg. – pochwaliła chłopca.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazda śniadaniówki jest bardziej zmartwiona nie o siebie, tylko o swoich hejterów.

Szczerze? To ja mocniej martwię się o Was. Ostatnio naprawdę niewiele Wam trzeba, żebyście wprowadzili się w stany dygotu i rozjuszenia. To jest dopiero niezdrowe – zakończyła.

Wirtualna Polska


Radosław Majdan (fot. KAPiF)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (fot. KAPiF)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed studiem DDTVN fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed studiem DDTVN fot. KAPiF

Małgorzata Rozenek odsłania brzuch

Małgorzata Rozenek odsłania brzuch

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ty głupia, stara! a udającą małolatę!!! babo!! każdy ma Cię dość!! jestes tak irytujące, beznadziejna, że trudno na ciebie patrzeć i cie oglądać! Gdybyś miała trochę honoru, odeszłaby z dtvn, bo widzowie Cię nie chcą!!!

  • GośćTymon pisze:

   Mam dosc widoku i słuchania stekania tej baby kosciotrupa.Rozenkowej.Ani ladna ani zgrabna.Przesladuje nas swoim widokiem. Lans babci nutrii zbyt intensywny.Nie interesuje mnie ta baba ale co otworze telefon ona wyskakuje.Won babo z widoku i z TVN.

  • Ironmajdan pisze:

   UWAGA. OLEWAMY TA BABE KOSCIOTRUPA ROZENKOWA I NIE PISZEMY KOMENTARZY. WIERZE ZE JA TEZ WYRZUCA Z TVN BO SAMA NA TO ZAPRACUJE.

  • Gość pisze:

   Maciorki dostają depresji???

  • Gość pisze:

   Mów za siebie , sfrustrowana osobo, nienawidzisz Gosi bo to ona ma gdzieś co wy o niej myślicie. Jest super za to że robi to czego ona pragnie a nie czego wy chcecie.Brawo pani Małgosiu.

  • Gość pisze:

   Ja nie mam jej dość – czyli nie każdy

  • Gość1 pisze:

   Pani Małgorzata to mądra i piękna kobieta. Dba o swoją rodzinę i wspiera inne kobiety promując metodę in vitro. A ten jad, który tu wylałaś świadczy o Tobie. Wstydź się kobieto

 • Gość pisze:

  Mnie nie interesują zabiegi chirurgiczne, które ta pani sobie zrobiła ani iniekcje leku dla cukrzyków, ani tez czy stosuje dermotan…niech sobie robi co chce jak sie z tym lepiej czuje- jej sprawa. Tylko po jakie licho ta pani morduje swoją osobą DDTVN i mnie przy okazji? tego się nie da ani słuchać i oglądać.

 • Gość pisze:

  Uzdolniona i prowadzi z charyzmą DDTVN 🤣🤣🤣 tekst z artykułu sponsorowanego nie mającego wiele wspólnego z rzeczywistością. Nie oceniam wyglądu bo to rzecz względna choć dla mnie aż tak wysuszona kobieta to wzór na antykobiecość ,a nie piękno ale dziennikarstwo tej Pani to masakra, a nie talent i charyzma.

  • Gość pisze:

   Rozenkowa sucha śliwka won z widoku. WYSYTAW GOLA DUPE LATA NAM TO.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • AAA pisze:

  Droga Małgorzato. Jesteś osobą rozpoznawalną i wiele młodych dziewcząt i kobiet wzoruje się na twoim stylu i twoim wyglądzie… A więc nie mów że wygląd Twój powinien obchodzić tylko ciebie. Jeżeli publikujesz zdjęcia to powinnaś wziąć to pod uwagę, że młode kobiety będą miały problem ze swoją samooceną. Nie pisz bzdur o ciałopozytywności tylko weź pod uwagę innych. To tobie brak myślenia o innych ludziach do czego zresztą się przyznałaś – przecież nie obchodzi cię co myślą inni – twoje zdanie.

 • Ewa pisze:

  A co z małą Franceską? Znudził się już pańci dodatek do sukienki?

 • Prawda pisze:

  Gdyby ją to nie obchodziło to nie wypisywałaby bzdur z rana dotknęło ją to i tyle. Ona nie umie przyjąć konstruktywnej krytyki niestety ale nogi ma suche jak kłody i niech się z tym pogodzi a nie wypisuje swoje beznadziejne posty

 • Gość pisze:

  Nie chodzi o figurę chociaż w tym wieku wygląda to groteskowo . Wysuszenie przy krzywych nogach nie wygląda dobrze . W moich wpisach chodzi o to ,że nie mając kwalifikacji pchanie się do programu DDTVN jest żenujące . Na szczęście jest możliwość przełączenia na inny kanał.

 • Ktos pisze:

  Pani Małgorzato napiszę jeszcze raz,,kto wchodzi do jaskini lwa ,powinien się liczyć,że zostanie pożarty.Daremne te pani wypociny.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×