Szukaj

Na urodziny mercedes, a na drugą rocznicę ślubu? Małgorzata Rozenek pochwaliła się prezentem od męża

Małgorzata Rozenek, Radek Majdan, ślub, prezent

Rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą, zakochaną bezgranicznie w swoim Radosławie żoną. Para podbiła serca widzów podróżując w programie Azja Express. Rozenek zaprezentowała się tam jako nieco wybuchowa, ale odważna kobieta, a Radosław, do którego pieszczotliwie zwracała się Pysiula, dawał jej ogromne wsparcie w każdej sytuacji, nawet gdy z jej ust padało kategoryczne “nie mów do mnie teraz”Późniejsze przygody Małgorzaty i Radka w ich własnym programie Iron Majdan tylko utwierdziły wszystkich w przekonaniu jak dobraną są parą.

Są nie tylko bardzo stylowi, zawsze świetnie ubrani, ale także nie wstydzą się pokazywania publicznie swoich uczuć. Nie raz i nie dwa mogliśmy zobaczyć jak Małgosia i Radek przytulają się, zaskakują się prezentami czy dają sobie całusy.

Dziś, w drugą rocznicę ślubu, Radosław jak zwykle stanął na wysokości zadania. Małgorzata pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie ogromnym bukietem czerwonych róż, który z samego rana podarował jej ukochany. Trzeba przyznać, że Pysiula wie jak pokazać swojej wybrance uczucia, co udowodnił już w jej ostatnie urodziny wręczając Małgosi luksusowego mercedesa.

Z naszej strony życzymy wielu wspólnych lat w miłości!

Małgorzata Rozenek oniemiała na widok urodzinowego prezentu! Radosław Majdan kupił jej samochód za 400 tysięcy złotych!

Odmłodzona o 20 lat Małgorzata Rozenek wspierała drużynę TVN-u w Wielkim Meczu! Radosław Majdan nie mógł od niej oderwać wzroku!

Kolorowa prasa znów się nie popisała! Brukowiec zarzucił Małgorzacie Rozenek, że jest złą matką! Odpowiedź gwiazdy była miażdżąca

Radosław Majdan stracił FORTUNĘ na giełdzie! Przepadł wielki majątek!


Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?

×