Szukaj

Magda Gessler pokazała walentynkowy liścik od partnera. Nie zapomniał o prezentach, chociaż jest na drugim końcu świata

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler pochwaliła się w sieci romantycznym prezentem od Waldemara Kozerawskiego. Ukochany nie zawiódł, ale niestety nie spędzą razem wieczoru. Restauratorka ma inne plany.

Magda Gessler poznała Waldemara Kozerawskiego będąc jeszcze na studiach. Przez 3 miesiące byli razem, jednak oboje musieli wrócić do swoich obowiązków – on wyjechał do Kanady, ona wróciła na uczelnię w Hiszpanii. Korespondowali ze sobą, jednak w tym czasie restauratorka poznała swojego pierwszego męża.

Po wielu latach spotkali się ponownie w restauracji Gessler i wówczas zrozumieli, że są sobie przeznaczeni. Odtąd tworzą bardzo malowniczą parę, mimo że dzielą ich tysiące kilometrów. Waldemar Kozerawski nie szczędzi pod jej adresem komplementów. W niedawnym wpisie w social mediach nazywa ją „żoną”:

Jeszcze nigdy jako mąż i najlepszy przyjaciel Magdy nie komentowałem jej zdjęć czy postów oddzielajac życie prywatne od świata medialnego.. Social mediów…. Dzisiaj postanowiłem to zmienic. Chciałbym powiedziec o Mojej Żonie,że jest najpiekniejszym człowiekiem jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. (zachowano pisownię oryginalną).

Nie mógł zapomnieć o ukochanej w walentynki. Słodkim liścikiem od Waldka, Magda Gessler podzieliła się na Instagramie.

Magda Gessler pokazała prezent od Waldemara Kozerawskiego. Jak restauratorka spędzi wieczór?

Miłość Magdy i Waldemara kwitnie. Niedawno razem spędzili cudowny czas na Wyspach Kanaryjskich. Jednak każde musiało wrócić do swoich obowiązków. Na Instagramie gwiazdy TVN pojawił się post, w którym pokazała liścik od Kozerawskiego i piękne różowe balony, na jednym z nich widnieje wyznanie miłości.

Liścik od waldusia .. #happyvalentine #drwaldemarkozerawski #magfagessler – napisała.

  • Cudny prezent, pani Magdo.
  • Besos.
  • Co za miłość!
  • Wspaniała niespodzanka – piszą internauci.

Niestety wieczoru nie spędzą razem. Nie tylko ze względu na dzielące ich kilometry, ale także dlatego, że gwiazda ma inne plany. Dzisiaj Waldemar jest na drugim planie, bo jest prezentacja wiosennej ramówki TVN 2021. Nie sposób sobie wyobrazić, że mogłoby zabraknąć na niej jednej z największych gwiazd stacji. Gessler musi się pojawić i zarekomendować kolejny sezon Kuchennych rewolucji.


Magda Gessler - liścik od Waldemara Kozerawskiego

Magda Gessler - liścik od Waldemara Kozerawskiego

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler z mężem Waldemarem

Magda Gessler i Nena

Magda Gessler i Nena

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×