Brad Pitt nie ma litości nad Jennifer Aniston! Gwiazdor wyrywa młode dziewczyny jak Casanova! Pomaga mu w tym Leonardo DiCaprio!

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio randki

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio randki

Zaskakujące informacje docierają zza oceanu! Brad Pitt zakumplował się z Leonardo DiCaprio i... zaczął chodzić z nim na randki! Co na to wszystko Jennifer Aniston? 

Brad Pitt przez ostatnie dwa lata wiódł życie nieszczęśliwego singla. Po tym, jak rozstał się z Angeliną Jolie, musiał skupić się na pracy, a przede wszystkim na powrocie do zdrowia. Aktor zniszczył je sobie, kiedy będąc jeszcze z matką swoich dzieci, często popijał alkohol.

Teraz wrócił do siebie i znów wygląda, jak młody Bóg, ponadto zagrał główną rolę w filmie Quentina Tarantino Pewnego razu w Hollywood, któremu już teraz wróży się nominację do Oscara. To właśnie na planie tej produkcji zakumplował się z Leonardo DiCaprio.

Leo, który słynie z zamiłowania do pięknych i młodych kobiet, namówił ponoć Brada, by ten znów zaczął randkować! Zagraniczne media donoszą, że aktor zaczął szaleć i wymienia dziewczyny jak rękawiczki, szukając tej jedynej. To jednak burzy teorię, jakby kilka tygodni temu miał znów zacząć umawiać się z byłą żoną, Jennifer Aniston.

Po takich doniesieniach, paparazzi natychmiast ruszą za aktorem i jeszcze uważniej będąc pilnować, gdzie i z kim porusza się po Stanach Zjednoczonych. My bardzo kibicujemy jemu i Aniston, bo może, gdyby nie Jolie, byliby małżeństwem po dziś dzień. Mamy także nadzieję, że w tym pędzie umawiania się na randki, Pitt nie zapomni, że ma dzieci. 🙂

Zobacz: Angelina Jolie zafundowała swojej 13-letniej córce urodzinowy horror! Nic dziwnego, że Brad Pitt wpadł w szał!

Zobacz: Brad Pitt znacznie przytył! Zaokrąglony brzuszek u aktora widać gołym okiem na najnowszych zdjęciach paparazzi!

Zobacz: Brad Pitt wreszcie skomentował romans z Jennifer Aniston! Będzie ślub roku?


Brad Pitt Leonardo DiCaprio Quentin Tarantino

Brad Pitt Leonardo DiCaprio Quentin Tarantino

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na planie Once Upon a Time in Hollywood

Brad Pitt i Leonardo DiCaprio na planie Once Upon a Time in Hollywood

Brad Pitt Leonardo DiCaprio

Brad Pitt Leonardo DiCaprio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×