Szukaj

Niewiarygodne! Przez przypadek wydało się, co księżna Kate nosi w swojej wielkiej torbie! Ma nawet pistolet!

Co księżna Kate nosi w torbie?

Co księżna Kate nosi w torbie?

Co księżna Kate nosi w torebce?

Co księżna Kate nosi w torebce? Ukochana księcia Williama jest członkinią rodziny królewskiej i przyszłą królową Anglii, więc oczywiście musi dbać o swój wizerunek na każdym kroku. Poza pudrem i bezbarwną pomadką w jej torebce można jednak znaleźć naprawdę przedziwne przedmioty. Dlaczego? Bo poza byciem księżną, Kate Middleton jest przede wszystkim mamą.

10 czerwca widziano ją razem z dziećmi podczas charytatywnego meczu polo w Gloucestershire. Książę George i księżniczka Charlotte doskonale się bawili, co doskonale potwierdzają zdjęcia – to również one zdradzają dlaczego maluchy były tak bardzo zainteresowane torebką księżnej Kate, stworzonej przez samą Victorię Beckham.

George i Charlotte dali nieźle popalić księżnej Kate! Zabawne zdjęcia rozbrykanych dzieci książęcej pary podbijają internet!

4-letni książę George i 3-letnia księżniczka Charlotte urządzili sobie w torebce pięknej mamy prawdziwy skarbiec. W środku poza kosmetykami i wilgotnymi chusteczkami znajdował się „policyjny” zestaw małego następcy tronu, w skład którego wchodziły między innymi plastikowe kajdanki i dwa pistolety, oraz zabawkowe walkie-talkie. Były tam również okulary małej Charlotte, oraz drobne przekąski i butelki wody dla dzieci.

Kate wyglądała zjawiskowo w sukience z Zary, która kosztuje zaledwie 200 złotych. To jedna z jej ulubionych kreacji na ciepłe, letnie popołudnia. Kreacja podkreśliła jej idealną sylwetkę, a wcześniej wspomniana torba od Beckham uzupełniała jej prostą, dziewczęcą stylizację.

Księżna nie jest jedyną fanką marki Victorii w rodzinie. W zeszłym roku jej nowa szwagierka, Meghan Markle, pojawiła się w Belfaście w białym, kaszmirowym swetrze od angielskiej projektantki.

Twardy protokół królewski dotyczy nawet księżniczki Charlotte i księcia George’a? Nie zgadniecie jak zwracają się do księcia Karola i księżnej Camilli!

UPS… Księżna Kate w samym centrum erotycznej afery! Wielki skandal na wyspach!

Kto to wymyślił?! Książę George i księżniczka Charlotte mają zakaz siadania z rodzicami przy jednym stole!


Co księżna Kate nosi w torbie?

Co księżna Kate nosi w torbie?

Co księżna Kate nosi w torbie?

Co księżna Kate nosi w torbie?

Księżna Kate z dziećmi na meczu polo

Księżna Kate z dziećmi na meczu polo

×