Szukaj

Bez tego księżna Kate i Meghan Markle nie ruszają w podróż! Co zawsze mają w swoich autach?

Księżna Kate i Meghan Markle, to dwie skrajnie różne kobiety. Jedno je jednak łączy, obie są mamami, więc posiadanie w aucie pewnych rzeczy jest dla nich niezbędna. Co wożą ze sobą w swoich samochodach?

Meghan Markle i księżna Kate, co wożą w aucie?

Księżna Meghan i księżna Kate, jako dobre mamy, są zawsze przygotowane na różne okoliczności. Kiedy posiada się dzieci, to tak naprawdę wszystko może się przydać. Jak widać pod tym względem, członkowie rodziny królewskiej nie różnią się od zwyczajnych zjadaczy chleba.

Zobacz: Meghan Markle w drugiej ciąży? Na najnowszych zdjęciach widać krągłości. Brytyjczycy oszaleli z zachwytu

Co księżna Kate ma w swoim aucie?

Kate została zauważona, jak rozpakowuje smakołyki dla swoich dzieci.  Ulubione przysmaki piknikowe wszystkich – flapjacks, marchewki, plasterki owoców, ciastka i wiele innych. Kate zapakowała jedzenie do plastikowych pojemników, ale przygotowała również inne naczynia na jednorazowej foliowej tacy, żeby dzieci mogły swobodnie się posilać. Miała też butelki wody Evian i plastikowe kubki.

Do tego wszystkiego ulubione zabawki dzieci, papierowe chusteczki i mokre ręczniki. Na wszystko trzeba być gotowym. Podejrzewamy, że i ubranka na zmianę też by się znalazły, no i pieluszki dla Luisa.

Zobacz: Księżna Kate zdradziła sekret Charlotte i zawstydziła księcia Williama. To dopiero diss

Co księżna Kate wozi w aucie?

Co księżna Kate wozi w aucie?

Co Meghan Markle wozi w aucie?

Archie jest jeszcze malutki, więc niezbędna jest mata do przewijania, której można użyć z tyłu samochodu lub w innym dogodnym miejscu. Ważny jest też krem przeciwsłoneczny, który również jest niezbędny na wyjście. Obserwatorzy zauważyli, że Meghan trzyma w samochodzie paczkę miętowych cukierków – bez wątpienia chodzi o świeży oddech.

Lubi też podróżować z naturalną wodą mineralną Hildon, która jest wodą o szczególnie wysokim standardzie. Pochodzi naturalnej filtracji z kredowych wzgórz Test Valley w Hampshire.

W jej samochodzie z pewnością już niedługo również zagoszczą zabawki i ulubione przekąski Archiego. Bez tego nie ma podroży z małym dzieckiem.

Zobacz: Meghan Markle zachwyciła w czarnym kombinezonie. Wyglądała przepięknie. Największe wrażenie zrobiły dodatki

Co Meghan Markle wozi w aucie?

Co Meghan Markle wozi w aucie?


Co Meghan Markle wozi w aucie?

Co Meghan Markle wozi w aucie?

Co księżna Kate wozi w aucie?

Co księżna Kate wozi w aucie?

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Meghan Markle w beżowej mini z Banana Republic

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×