Szukaj

Księżna Kate i książę William ostro zaszaleli z prezentem urodzinowym dla księcia George’a! Tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na taki gest!

Książę George urodziny

Książę George urodziny

Kate Middleton i książę William postanowili zabrać dzieci na egzotyczne wakacje. Czy to mały prezent – niespodzianka dla George'a z okazji jego urodzin?

Kate Middleton i książę William postanowili odpocząć od codziennych obowiązków, zgiełku oraz plotek, które przez cały czas towarzyszą rodzinie królewskiej, i naładować akumulatory. Zabrali księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa na zasłużony urlop. Wybrali się na malowniczą, karaibską wyspę Mustique, dokładnie tak, jak w zeszłym roku. Karaiby wyjątkowo przypadły do gustu książęcej parze. Tam czują się swobodnie i mogą liczyć na prywatność.

To miejsce jest niewiarygodnie prywatne i niezwykle dyskretne, ale nie bardzo odległe. Znają ludzi i ufają tym, którzy tam pracują – informuje The Sun.

Chcąc dostać się na Karaiby z Wielkiej Brytanii książęca para spędzi w samolocie około 12 godzin. Znając zaradność Kate Middleton i jej miłość do dzieci, księżna na pewno przygotowała dla nich mnóstwo atrakcji. Chyba, że rozkoszne maleństwa postanowią przespać podróż. Wtedy rodzice będą mieli trochę czasu dla siebie, którego na próżno szukać w codziennym zgiełku i pękającym w szwach terminarzu.

Bycie członkiem rodziny królewskiej, to nie tylko eksponowanie swoich wdzięków i kreacji na czerwonym dywanie, ale i ciężka, społeczna praca oraz udzielanie się w codziennym życiu Brytyjczyków i pomoc najbiedniejszym w akcjach charytatywnych. Jak głoszą plotki, egzotyczna podróż miała być też prezentem urodzinowym dla księcia George’a, który właśnie tam obchodził swoje 6 urodziny. 

Zobacz: Księżna Kate w koktajlowej różowej mini błyszczała na chrzcinach w Windsorze! Takich zgrabnych nóg nie ma nawet Anja Rubik!

Zobacz: Meghan Markle po ciąży zmaga się ze wstydliwą chorobą! Coraz trudniej jest jej ukryć kłopotliwą przypadłość!

Zobacz: Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!


Książę William w 2003 roku

Książę William w 2003 roku

Kate Middleton z dziećmi w parku

Kate Middleton z dziećmi w parku

Kate Middleton z dziećmi w parku

Kate Middleton z dziećmi w parku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×