Szukaj

Ujawniono szokującą treść rozmowy księżnej Diany z kochanką księcia Karola!

Księżna Diana

Księżna Diana

Jak księżna Diana zareagowała na wiadomość o romansie Karola z Camillą?

Nie bez powodu nazywano ją Królową Serce! Wrażliwa na ludzkie cierpienie pierwsza żona księcia Karola angażowała się w działalność organizacji charytatywnych, odwiedzała chorych w szpitalach i ofiary wojen w obozach dla uchodźców… Księżna Diana była uosobieniem łagodności. Ale potrafiła też być twarda i walczyć, o to, na czym jej zależało!

W 1986 roku książę Karol zaczął romansować ze swoją dawną ukochaną. Książę i Camilla Parker Bowles byli parą na początku lat 70-tych. W połowie lat 80-tych znowu zapałali do siebie miłością. Przez prawie trzy lata żona księcia żyła ze świadomością, że w jej małżeństwie „zrobiło się tłoczno”. W końcu – w 1989 roku – zdecydowała się zawalczyć o męża!

Diana pojawiła się niespodziewanie na 40-tych urodzinach siostry Camilli. Na miejscu był Karol, ale Diana nie była zaproszona. Księżna podeszła do męża i Camilli, i stanowczym tonem poprosiła o chwilę rozmowy z kochanką męża. W rozmowie ze swoim późniejszym biografem, księżna przyznała, że była przerażona, ale „śmiertelnie spokojna”:

Powiedziałam: „Wiem, co dzieje się między tobą i Karolem, i chcę, żebyś o tym wiedziała – relacjonowała Andrew Mortonowi Diana.

Odpowiedź Camilli totalnie zaskoczyła księżnę:

Powiedziała mi: „Masz wszystko, czego chciałaś. Zakochują się w tobie mężczyźni na całym świecie i masz dwójkę pięknych dzieci. Czego chcesz jeszcze?” – opowiedziała swojemu biografowi Diana.

Księżna nie dała się sprowokować i spokojnie odpowiedziała Camilli:

Chcę mojego męża!

Rozmowa z Camillą nie zakończyła romansu jej romansu z księciem Karolem i nie uratowała jego małżeństwa z Dianą. Książę był na Dianę zły za konfrontację z Camillą. Diana – zraniona do żywego jego brakiem lojalności – sama zaczęła romansować z innymi mężczyznami. Małżeństwo księcia Karola i Diany zakończyło się rozwodem w 1996 roku. Rok później Diana zginęła w tragicznym wypadku samochodowym w Paryżu.

Księżna Camilla wzięła Meghan Markle w obroty! To musiało się tak skończyć

Księżniczka Charlotte to lustrzane odbicie małej księżnej Diany! Porównajcie tylko te dwa zdjęcia

Niesamowite upamiętnienie księżnej Diany w filmie. Wybrali aktorkę, która wygląda jak jej klon!

Afera na królewskim dworze! Tylko JEDEN z synów księżnej Diany jest potomkiem księcia Karola?!


Księżna Diana i książę Karol (film Diana, 7 dni)

Księżna Diana i książę Karol (film Diana, 7 dni)

Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Księżna Diana i książę Karol w Korei – ostatnia wspólna wizyta książęcej pary

Księżna Diana w Australii

Księżna Diana w Australii

×