Kamerdyner ujawnił ostatnią rozmowę z księżną Dianą przed śmiercią. Kto był jej prawdziwą miłością?

Tajemnice śmierci księżnej Diany

Tajemnice śmierci księżnej Diany

Księżna Diana wcale nie kochała Dodiego Al-Fayeda. Kamerdyner Lady Di ujawnił, kto był jej prawdziwą miłością. Wyznał też, co zdradziła mu w ostatniej rozmowie przed śmiercią.

Śmierć księżnej Diany na wieki zapisała się w dziejach historii. Księżna Walii zmarła tragicznie w wyniku obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym w Paryżu w 1997 roku. W trakcie drogi z hotelu Ritz Paris, kierowca pojazdu, Henri Paul, uciekając przed jadącymi za nim paparazzi, uderzył w 13. filar tunelu Alma.

Od tej wielkiej tragedii minęło już ponad 22 lata. Przez ten czas powstało wiele publikacji i filmów ujawniających nowe fakty dotyczące życia i śmierci Lady Di.

Co księżna Diana powiedziała do kamerdynera tuż przed śmiercią?

Tymczasem były powiernik i kamerdyner księżnej, Paul Burrell, ujawnił kilka sytuacji, które miały miejsce tuż przed jej tragiczną śmiercią. Jak przyznał, księżna Diana podczas ich ostatniego spotkania była przygnębiona i nieobecna. Według niego żyła w samotności. Gdy pożegnali się po raz ostatni, księżna zapytała go:

Będziesz tam, gdy wrócę?

W kim zakochana była księżna Diana?

Burrell w swojej jednej z książek pt. The way we were zdementował też spekulacje dotyczące romansu Diany z Dodim Al-Fayedem, który zginął wraz z nią w wypadku w Paryżu. Paul dodał, że jej jedyną i prawdziwą miłością był kardiochirurg Hasnet Khan:

Poznała go, gdy miała odwiedzić kogoś w szpitalu w Brompton. Winda się zatrzasnęła i ktoś utknął w niej nogę. Wtedy drzwi się otworzyły i spojrzeli sobie prosto w oczy

Burrell ujawnił też, że paradoksalnie Hasnet był jedynym mężczyzną, który mógł pomóc Dianie w dniu śmierci. Na kilka dni po tragicznym wydarzeniu zrozpaczony powtarzał Paulowi:

Mogłem ją uratować

O tym szokującym zdarzeniu chyba nikt nigdy nie zapomni.


Paull Burrell - kamerdyner księżnej Diany jest gejem

Paull Burrell - kamerdyner księżnej Diany jest gejem

Lokaj księżnej Diany, Paul Burrell (fot. http://paulburrellrvm.com/)

Lokaj księżnej Diany, Paul Burrell (fot. http://paulburrellrvm.com/)

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed w windzie – ostatnie zdjęcia pary

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed w windzie – ostatnie zdjęcia pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×