Szukaj

Książę William oniemiał na widok prezentu od księżnej Kate! Czegoś tak pięknego nie zapomni do końca życia!

Książę William popłakał się ze szczęścia kiedy zobaczył jaki prezent przygotowała dla niego księżna Kate z dziećmi. Czegoś takiego solenizant na pewno się nie spodziewał. 37. urodziny zapamięta na bardzo długo! Co takiego otrzymał od bliskich?
Księżna Kate i książę William - zawarli przed ślubem pakt

Księżna Kate i książę William - zawarli przed ślubem pakt

Kilka dni temu książę William obchodził swoje 37. urodziny. Z tej okazji w pałacu zostało zorganizowane przyjęcie, na którym nie zabrakło najważniejszych osób rodziny królewskiej. Choć ten dzień miał być radosny, w pewnym momencie coś poszło nie tak.

Tradycją jest bowiem, że każdy składa sobie nawzajem życzenia. Często odbywa się to za pomocą social mediów. Williamowi życzenia przesłali jego ojciec z księżną Camillą, ale… nie zrobili tego książęta Sussexu. To tylko podsyciło krążące od dawna i tak plotki, że miedzy braćmi i ich żonami nie dzieje się najlepiej. Solenizant nie miał jednak zamiaru zaprzątać sobie tym głowy. Nic dziwnego, prezent jaki otrzymał potrafi wzruszyć do  łez.

Okazuje się, że Kate, wraz z George’em i Charlotte przygotowali głowie rodziny zrobiony ręcznie album z obrazkami namalowanymi przez najmłodszych:

Kate i dzieci przygotowały duży album z obrazkami, które narysowały, kolażami, zdjęciami, czy kolorowankami. Wszystkie ich prace z całego ostatniego roku. Wykonanie zajęło dużo pracy i wysiłku, prezent ma dużą sentymentalną wartość – donosi The Sun.

Radość taty musiała być olbrzymia i wcale nie zdziwimy się, jeśli poleciały mu łzy wzruszenia. W końcu oryginale prezenty od serca sprawiają najwięcej radości.

Zobacz: Księżna Kate pokazała charakterek. Kapitalnie odgryzła się księciu Williamowi za niewierność! Jest odważniejsza niż księżna Diana!

Zobacz: Magda Gessler pochwaliła się swoją garderobą! Ma więcej kreacji niż księżna Kate! [WIDEO]

Zobacz: Oniemieliśmy! Księżna Kate w najnowszej stylizacji wygląda jak anioł! To zasługa kreacji z recyklingu!


Ksi???ta Cambridge z wizyt? w Walii

Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/REX (10231454ad) Catherine Duchess of Cambridge and Prince William at Caernarfon Coastguard Search and Rescue Helicopter Base Prince William and Catherine Duchess of Cambridge visit to Wales, UK - 08 May 2019

Księżna Kate i Książę William na mszy

Księżna Kate i Książę William na mszy

Paweł Adamowicz księżna Kate i ksiażę William. Fot. Facebook

Paweł Adamowicz księżna Kate i ksiażę William. Fot. Facebook

×