Urodzinowy prezent Williama przeraził księżną Kate. Zamiast sprawić jej przyjemność, napędził jej strachu

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

Co książę William dał księżnej Kate na 40. urodziny? Jaki prezent przygotował dla żony i dlaczego był nietrafiony? Z odpowiedzią przychodzi prasa brukowa.

Księżna Kate wzięła ślub z księciem Williamem w 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. W mig zyskała sympatię wśród fanów rodziny królewskiej. Dla wielu jest inspiracją zarówno ze względu na maniery, jak i na stroje, które dobiera z dbałością o każdy szczegół. Para odciążyła królową Elżbietę II, która w ostatnim czasie podupadła na zdrowiu. Kate i William przejęli część obowiązków monarchini.

Mimo wielu obowiązków, które spoczywają na ich barkach, znaleźli czas na to, by założyć rodzinę. W 2013 roku na świat przyszedł ich syn George. Dwa lata później urodziła się Charlotte, a po niej Louis. Dzieci książęcej pary wzbudzają ogromną euforię wśród Brytyjczyków.

Co książę William dał księżnej Kate na 40. urodziny?

Księżna Kate już 9 stycznia skończy 40 lat. Żona Williama, mimo że już wiele lat temu dołączyła do rodziny królewskiej, wciąż wyprawia swoje urodziny w wiejskiej posiadłości w Anmer Hall. Zdecydowanie stroni od wystawnych przyjęć. Wielokrotnie podkreślała, że nie interesuje jej pozycja ani majątek. Jej marzeniem jest życie na wsi, w domu pełnym dzieci i psów.

Jak księżna Kate spędzi urodziny w 2022 roku? Jak donosi New Idea książę William planuje zabrać ukochaną i dzieci do Nowego Jorku. Przygotował na tę okazję cały plan, który obejmuje zwiedzanie muzeów, jazdę na łyżwach, a także romantyczną kolację, gdy ich pociechy pójdą spać.

Para zatrzyma się w luksusowym hotelu The Carlyle. Informator twierdzi, że księżna nie skakała z radości, gdy dowiedziała się o tym pomyśle. Obawia się, że spotka w holu księcia Harry’ego i jego żonę, która również uwielbia ten hotel.

Kate czuje się znowu jak w szkole z internatem. Martwi się, że księżna Meghan lub jej przyjaciele, będą ją obserwować. Nie jest to dla niej komfortowa sytuacja – zdradza źródło serwisu New Idea.

Kate unika konfrontacji z Meghan, ponieważ ta w ciągu ostatniego roku kilkukrotnie ją zaatakowała, m.in. u Oprah Winfrey w marcu 2021, gdy wyznała, że płakała przez szwagierkę w trakcie przygotowań do ślubu. Dodała, że księżna ją przeprosiła za swoje zachowanie.


Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Księżna Kate przesadziła z botoksem? Zdjęcia z Royal Variety Performance 2021

Książę William i księżna Kate na premierze filmu No Time to Die

Książę William i księżna Kate na premierze filmu No Time to Die

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Komentarze

 • Michał pisze:

  To budowanie pozytywnego PR dla Katie i Williama zaczyna dawać odwrotny skutek od zamierzonego. Zbyt grubymi nićmi szyte, zbyt ewidentnie😅

  • Gość pisze:

   Prawda, potwornie sztuczne i nachalne.
   A jeszcze ta natychmiast znikająca z mediów jakąkolwiek krytyka…. ŻAŁOSNE!

 • Gość pisze:

  Gość4 stycznia 2022 o 14:41

  Zocha vel gość zawsze rozpoznawalna po swoich prymitywnych wpisach.

 • Gość pisze:

  Tacy niby Harry i Meghan niedobrzy, a Willuś z Kaśką kopiują ich na każdym kroku. Nawet w sprawach hodowli kur, bo jak tylko H&M pochwalili się swoim kurnikiem i jak Archie uwielbia karmić kury, to niewiele trzeba było czekać, jak W&K pochwalili się, że założyli kurnik, i Georg karmi kury.
  Juz nawet brytole się z nich smieja, bo jak HM idą w film, to WK ogłaszają, że zajmą się filmem, jak Meghan napisała książkę, to Kate napisze książkę, jak Harry pisze książkę, to Wiilys oglasza że napisze ksiazke, jak HM zrobili furorę w NY, to Willuś zabierze Kaśkę do NY.
  Nawet media kpia, czy na nowojorskie urodziny Kaśki zaproszą wszystkich oficjeli, którzy gościli HM…
  Oczywiscie, WK w NY muszą zatrzymać się w ulubionym hotelu HM:)))))))
  William z Kate konsekwentnie olewają HM, ale wloką się za nimi krok w krok jak przyspawani.
  No niestety, ale kiedy Willuś z Kaśką nie moga się już podpinac pod działania Harrego, a potem Harrego i Meghan, to wyszło jakie to dretwuaki bez polotu…

  • Gość ja pisze:

   Przesadzasz czlowieku

  • An pisze:

   Nie ma w tym przesady, powiem nawet, że tego kopiowania jest dużo więcej, i to dość nachalnego, bo dzieje się w krótkim czasookresie. Jakieś media zrobily nawet zestawienie części z nich.

  • Gość pisze:

   Bez polotu to jesteś Ty, Wiliam i Kate mają wszystko i nie potrzebują naśladować tych idiotów z Ameryki, zresztą Kate ma klasę i Megan daleko do niej. Jest szczególnie wredną manipulantką. Zresztą nie wiadomo na 100% czy Harry jest księciem, a może nie ?

  • Lolek pisze:

   Może dlatego że trzymają się obowiązujących protokołów na dworze które są narzucone ale przestrzegać ich trzeba .Jedni są u siebie za pieniądze z udzielanych wywiadów gdzie obgadują rodzinę i z reklam jakiegoś SZAJSU a czarna „to walcząca komunistka ha ha ha za to
   Wiluś jest u królowej do której nie mówi babciu i żyje tak jak nie chciał czarna było prymitywnie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×