Szukaj

Harry oniemiał, gdy dostał urodzinowy prezent od Meghan. My razem z nim. „Globe” ujawnia szczegóły

Meghan Markle, książę Harry

Meghan Markle, książę Harry

Książę Harry niedawno świętował swoje 36. urodziny, a Meghan zrobiła mu taki prezent, że oniemiał. Nic dziwnego, że nie mógł wyjść z szoku, nas też wbiło w fotele.

Książę Harry i Meghan na początku tego roku wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Przestali pełnić obowiązki w rodzinie królewskiej. Małżonkowie chcieli odciąć się od dworskiej etykiety i zacząć życie na własny rachunek. W oficjalnym oświadczeniu, które opublikowali, podkreślili, że nadal będą wspierać królową Elżbietę II i wychowywać syna w poszanowaniu dla tradycji, z której się wywodzi.

Od chwili przeprowadzki, cieszą się prywatnością w cichej, kameralnej społeczności. Mają nadzieję, że będzie to respektowane zarówno przez ich sąsiadów, jak i ich rodziny – mówił przedstawiciel małżonków w rozmowie z Hello!

Harry i Meghan skupili się na własnej firmie producenckiej. Podpisali pierwszy kontrakt z platformą Netflix. Działają też charytatywnie. Za oceanem świętowali już urodziny Archiego oraz Meghan. Niedawno swój dzień miał Harry. Prezent, jaki zrobiła mu Meghan sprawił, że oniemiał z wrażenia.

Jaki prezent zrobiła Meghan Harry’emu na 36. urodziny?

15 września Harry miał urodziny i oprócz wielu miłych momentów był ten, który sprawił, że nie mógł otrząsnąć się z wrażenia. To Meghan, według doniesień tabloidów, sprawiła, że oniemiał, jak otrzymał prezent od małżonki.

Książę Harry dostał w zeszłym tygodniu najwspanialszy dar w swoim życiu – pisze magazyn.

Żona powiedziała mu, że jest w ciąży z bliźniaczkami. Po zakupie nowego domu i negocjowaniu umowy z Netflixem czekała na idealny moment, który miał miejsce, gdy zaczął kroić swój pierwszy kawałek tortu urodzinowego. Książę Harry był oszołomiony, ale zachwycony, że Archie będzie miał siostry, bo znana jest już płeć dzieci.

Chociaż takie nowiny są zazwyczaj radosne, członkowie rodziny królewskiej najwyraźniej nie byli zadowoleni. Podobno książę Karol i książę Filip obawiają się, że dziewczęta zostaną wychowane na amerykańskie obywatelki. Książę William i Kate Middleton oficjalnie nie zareagowali na ciążę Meghan, ale Markle ma nadzieję, że ponownie zbliży to braci do siebie.

Jeśli chodzi o imiona, Sussexowie podobno zdecydowali się nadać bliźniakom imiona po babciach: Diana i Doria. Markle podobno odczuwa ulgę, że jest w ciąży, ponieważ wiedzieli, że mogą mieć z tym kłopoty. Zawsze chciała mieć córkę, a powiększenie rodziny stało się priorytetem księcia i księżnej po rezygnacji z królewskich obowiązków.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie radosnych informacji.


Meghan Markle spodziewa się bliźniąt? Okładka Globe

Meghan Markle spodziewa się bliźniąt? Okładka Globe

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Meghan Markle i książę Harry pokazali syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×