Szukaj

Książę Harry ma plan B w razie rozwodu z Meghan Markle. Rodzina królewska jest na to gotowa?

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry jest przygotowany na wszystko. Tabloidy donoszą, że ma plan nawet na wypadek rozwodu z Meghan. Co planuje w takim przypadku?

Meghan Markle i książę Harry nie mają łatwego życia. Wydawałoby się, że ucieczka z rodziny królewskiej i wyjazd aż za ocean sprawią, że para w końcu odetchnie i będzie mogła się skupić na wychowywaniu Archiego i planach zawodowych bez oddechu tabloidów na karku. Niestety, nie udało się. Sussexowie są ciągle w strefie zainteresowania, a może nawet bardziej niż wcześniej.

Co tydzień kolorowa prasa donosi o kolejnych mniejszych lub większych problemach pary. Jak bumerang pojawia się także informacja, że już się tak świetnie nie dogadują jak dawniej, a w ich związku coraz częściej są zgrzyty. Są nawet spekulacje na temat rozwodu.

Jaki plan przygotował Harry na wypadek rozwodu z Meghan Markle?

Tabloid donosi, że książę Harry wstąpił do klubu helikopterów w Kalifornii, aby zachować licencję, którą zdobył w wojsku. Był licencjonowanym pilotem śmigłowca Apache podczas służby, więc chciałby zachować uprawnienia na własny użytek. Łatwo zapomnieć, że jest także odznaczonym weteranem wojskowym, który służył w Afganistanie.

Wobec doniesień na temat kryzysu w małżeństwie Sussexów bulwarówka twierdzi, że zachowanie dokumentów, umożliwiających mu pilotowanie jest bardzo istotne dla Harry’ego z ważnego powodu. Tabloid jest przekonany, że powrót do wojska, to plan B księcia, na wypadek rozwodu z Meghan.

Kiedy książę Sussex opuścił armię po 10 latach służby, powiedział, że była to naprawdę trudna decyzja, a to doświadczenie jest istotną częścią jego życia. Nie ukrywał, że służba była dla niego bardzo ważna, więc logiczne jest, że armia mogłaby być jego planem awaryjnym, gdyby rozwiódł się z żoną i chciał wracać do Anglii.


Meghan Markle i książę Harry w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Maroku

Meghan Markle i książę Harry w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Maroku

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry w Maroko

Meghan Markle i książę Harry na Endeavour Fund Awards

Meghan Markle i książę Harry na Endeavour Fund Awards

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×